Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náramok

Phenotype 002

Náramok Forma náramku Fenotype 002 je výsledkom digitálnej simulácie biologického rastu. Algoritmus používaný v kreatívnom procese umožňuje napodobňovať správanie biologickej štruktúry, čím vytvára neobvyklé organické tvary, vďaka nenápadnej štruktúre a materiálnej čestnosti dosahuje nenápadnú krásu. Prototyp sa zhmotnil pomocou technológie 3D tlače. V záverečnej fáze je šperk ručne odlievaný z mosadze, leštený a povrchovo upravený s dôrazom na detail.

Názov projektu : Phenotype 002, Meno dizajnérov : Maciej Nisztuk, Meno klienta : In Silico.

Phenotype 002 Náramok

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.