Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digestor

Black Hole Hood

Digestor Táto séria Hood navrhnutá inšpirovaním spoločnosťami Black Hole a Worm Hole robí produkt krásnym a moderným spôsobom, ktorý spôsobuje emočné pocity a je cenovo dostupný. Poskytuje emocionálne chvíle a jednoduché použitie pri varení. Je ľahký, ľahko sa inštaluje, ľahko sa čistí a je navrhnutý pre moderné kuchyne v ilande.

Reproduktor

Black Hole

Reproduktor Čierna diera navrhnutá na základe moderných inteligentných technológií a je to prenosný reproduktor Bluetooth. Dalo by sa pripojiť k akémukoľvek mobilnému telefónu s rôznymi platformami a existuje port USB na pripojenie k externému prenosnému úložisku. Vstavané svetlo sa dá použiť ako stolové svetlo. Vďaka príťažlivému vzhľadu Black Hole je aj v interiérovom dizajne možné použiť atraktívne domáce potreby.

Prenosný Reproduktor Bluetooth

Black Box

Prenosný Reproduktor Bluetooth Toto je prenosný reproduktor Bluetooth. Je ľahký a malý a má emocionálnu podobu. Navrhol som formu reproduktora Black Box zjednodušením tvaru vĺn. Na počúvanie stereo zvuku má dva reproduktory, ľavý a pravý. Aj tieto dva reproduktory sú súčasťou priebehu. Jedným z nich je pozitívny tvar vlny a jeden negatívny tvar vlny. na použitie môže toto zariadenie pripojiť Bluetooth k iným elektronickým zariadeniam, ako je mobil a počítač, a prehrávať zvuk. Tiež má zdieľanie batérií. Keď sa reproduktory nepoužívajú, na stole sa zobrazí čierna skrinka.

Prenosný Reproduktor

Seda

Prenosný Reproduktor Seda je funkčné zariadenie založené na základni spravodajských technológií. Držiak pera v strede je usporiadač priestoru. Digitálne funkcie ako port USB a pripojenie Bluetooth tiež robia prenosný prehrávač a reproduktor s domácou oblasťou prispôsobenie. Svetelná lišta zabudovaná do vonkajšieho tela funguje ako stolné svetlo. Príťažlivý luxusný vzhľad ho robí atraktívnym aj pre domáce použitie v interiéri. Lepšie využitie priestoru je tiež jednou zo základných čŕt Seda.

Šálka Kávy A Podšálka

WithDelight

Šálka Kávy A Podšálka Podávanie sladkých dobrôt so zákuskom na strane kávy je súčasťou mnohých rôznych kultúr, keďže je zvykom servírovať šálku kávy s tureckým pôžitkom v Turecku, biscotti v Taliansku, churros v Španielsku a dáta v Arábii. Na bežných tanieroch sa však tieto šmýkačky posúvajú smerom k horúcej kávovej šálke a lepia sa alebo sa zvlhčujú z kávových škvŕn. Aby sa tomu zabránilo, má táto šálka kávy podšálku s vyhradenými otvormi, ktoré udržujú kávové dobroty na svojom mieste. Pretože káva je jedným z typických horúcich nápojov, zlepšenie kvality zážitku z pitia kávy má význam vzhľadom na každodenný život.

Stôl

Codependent

Stôl Spoluzávislosť spája psychológiu a dizajn, konkrétne so zameraním na fyzické prejavy psychologického stavu, spoluzávislosť. Tieto dve vzájomne prepojené tabuľky sa musia navzájom spoliehať na svoju funkciu. Tieto dve formy nie sú schopné samy osebe, ale spolu vytvárajú jednu funkčnú formu. Konečná tabuľka je mocným príkladom, ktorého celok je väčší ako súčet jeho častí.