Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Pollen

Prsteň Každý kus je interpretáciou fragmentu prírody. Príroda sa stáva zámienkou dať životu šperky, hrať sa so svetlom textúry a tieňmi. Cieľom je poskytnúť šperk s interpretovanými tvarmi, ako by ich príroda navrhovala s citlivosťou a zmyselnosťou. Všetky kusy sú vyrobené ručne, aby sa vylepšili textúry a zvláštnosti šperku. Štýl je čistý, aby dosiahol substanciu pre život rastlín. Výsledkom je jedinečný a nadčasový kúsok hlboko spojený s prírodou.

Prispôsobiteľné Šperky

Gravity

Prispôsobiteľné Šperky Zatiaľ čo v 21. storočí je používanie inovácií, nových materiálov alebo extrémne nových foriem často nutnosťou robiť inovácie, Gravity dokazuje opak. Gravitácia je kolekcia prispôsobivých šperkov, ktoré využívajú iba vlákna, veľmi starú techniku a gravitáciu, nevyčerpateľný zdroj. Zbierka sa skladá z veľkého množstva strieborných alebo zlatých prvkov s rôznymi vzormi. Každá z nich môže byť spojená s perlami alebo kameňmi prameňov a príveskov. Zbierka sa stáva tak nekonečným množstvom rôznych šperkov.

Dámska Kolekcia

The Hostess

Dámska Kolekcia Zbierka absolventov Darie Zhiliaevovej sa týka ženskosti a mužskosti, sily a krehkosti. Inšpiráciou zbierky je stará rozprávka z ruskej literatúry. Hostiteľka Meďnej hory je čarovným patrónom baníkov zo starej ruskej rozprávky. V tejto kolekcii môžete vidieť nádherné manželstvo priamych línií inšpirované baníckými uniformami a pôvabné objemy ruského národného kroja. Členovia tímu: Daria Zhiliaeva (návrhárka), Anastasiia Zhiliaeva (asistentka dizajnéra), Ekaterina Anzylova (fotografka)

Kabelka, Večerná Taška

Tango Pouch

Kabelka, Večerná Taška Puzdro Tango je vynikajúca taška so skutočne inovatívnym dizajnom. Jedná sa o nositeľné umelecké dielo, ktoré sa nosí na náramku a umožňuje vám mať voľné ruky. Vo vnútri je dostatok priestoru a konštrukcia skladacieho magnetu umožňuje neočakávané ľahké a široké otvorenie. Puzdro je vyrobené z mäkkej voskovanej lýtkovej kože pre neuveriteľne príjemný dotyk rukoväte a nafúknutých bočných vložiek, ktoré sú zámerne v kontraste s konštrukciou hlavného tela vyrobeného z takzvanej glazovanej kože.

Kabát, Ktorý Je Možné Previesť,

Eco Furs

Kabát, Ktorý Je Možné Previesť, Kabát, ktorý môže mať 7 v 1, je inšpirovaný rušnou kariérnou dámou, ktorá sa rozhodla pre jedinečný, ekologický a funkčný denný šatník. V ňom je starý, ale opäť trendový, ručne šitý škandinávsky textil Rya Rug moderne interpretovaný, čo vedie k nasadeniu vlnených odevov, ktoré sú z hľadiska výkonu podobné kožušinám. Rozdiel je v detailoch a šetrnosti k životnému prostrediu. V priebehu rokov boli výrobky Eco Furs testované v rôznych európskych zimných podnebiach, ktoré pomohli zdokonaliť vlastnosti tohto kabátu a ostatných posledných kúskov.

Oblečenie

Bamboo lattice

Oblečenie Vo Vietname vidíme techniku bambusovej mriežky v mnohých výrobkoch, ako sú člny, nábytok, kuracie klietky, lucerny ... Bambusová mriežka je silná, lacná a ľahko vyrobiteľná. Mojou víziou je vytvoriť módne oblečenie, ktoré je vzrušujúce a elegantné, sofistikované a očarujúce. Tento detail z bambusovej mriežky som použil na niektoré z módy prevedením surovej, tvrdej pravidelnej mriežky na mäkký materiál. Moje návrhy kombinujú tradíciu s modernou formou, tvrdosťou mriežky a jemnosťou piesku jemných tkanín. Zameriavam sa na formu a detaily, ktoré nositeľovi prinášajú šarm a ženskosť.