Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

YO

Kreslo YO sa riadi ergonomickými princípmi pohodlného sedenia a čisto geometrickými čiarami, ktoré abstraktne tvoria písmená „YO“. Vytvára kontrast medzi masívnou „mužskou“ drevenou konštrukciou a ľahkou, priehľadnou „ženskou“ kompozitnou látkou sedadla a operadla vyrobenou zo 100% recyklovaného materiálu. Napätie látky sa dosiahne pretkaním vlákien (tzv. Korzet). Spoločenská stolička je doplnená stoličkou, ktorá sa po otočení o 90 ° stane bočným stolom. Široká škála farebných možností im umožňuje ľahko zapadnúť do interiérov rôznych štýlov.

Plne Automatický Kávovar

Tesera

Plne Automatický Kávovar Plne automatická Tesera zjednodušuje proces prípravy čaju a nastavuje atmosféru na prípravu čaju. Sypaný čaj sa plní do špeciálnych nádob, v ktorých je možné individuálne upraviť dobu varenia, teplotu vody a množstvo čaju. Stroj rozpozná tieto nastavenia a dokonale pripraví dokonalý čaj úplne automaticky v priehľadnej sklenenej komore. Po vyliatí čaju sa uskutoční automatický proces čistenia. Integrovaný zásobník je možné vybrať na servírovanie a použiť ho aj ako malý sporák. Bez ohľadu na to, či ide o šálku alebo kvetináč, váš čaj je dokonalý.

Wellness Centrum

Yoga Center

Wellness Centrum Centrum jogy sa nachádza v najrušnejšej štvrti mesta Kuvajt a je pokusom o revitalizáciu suterénu Jassim Tower. Miesto projektu bolo neortodoxné. Bol to však pokus slúžiť ženám v rámci hraníc mesta a od okolitých obytných oblastí. Recepčná zóna v strede sa uzamkne s uzamykateľnou aj kancelárskou časťou, čo umožňuje plynulý tok členov. Oblasť zámku sa potom zarovná s oblasťou umývania nôh, ktorá signalizuje „zónu bez topánok“. Od tejto chvíle je chodba a čitáreň, ktorá vedie do troch jogínskych miestností.

Bistro

Ubon

Bistro Ubon je thajské bistro, ktoré sa nachádza v centre mesta Kuvajt. Má výhľad na ulicu Fahad Al Salim, ulicu, ktorá sa dobre rešpektuje, pretože je to obchod v minulosti. Vesmírny program tohto bistra vyžaduje efektívny dizajn pre všetky kuchynské, skladovacie a toaletné priestory; čo umožňuje priestranný jedálenský kút. Aby sa to dosiahlo, interiér funguje harmonickým spôsobom s existujúcimi štruktúrnymi prvkami.

Lampa

Tako

Lampa Tako (japonská chobotnica) je stolová lampa inšpirovaná španielskou kuchyňou. Dve základne pripomínajú drevené taniere, na ktorých sa podáva „pulpo a la gallega“, zatiaľ čo jeho tvar a elastický pásik evokujú tradičný japonský obedový box. Jeho časti sú zostavené bez skrutiek, čo uľahčuje ich zloženie. Balenie v kusoch tiež znižuje náklady na balenie a skladovanie. Spoj pružného tienidla z polypropylénu je skrytý za elastickým pásom. Otvory vyvŕtané na základni a vrchných dieloch umožňujú potrebné prúdenie vzduchu, aby sa zabránilo prehriatiu.

Náramok

Fred

Náramok Existuje mnoho rôznych druhov náramkov a náramkov: dizajnéri, zlatí, plastickí, lacní a drahé ... ale ako sú krásni, vždy sú vždy iba náramky. Fred je niečo viac. Tieto manžety vo svojej jednoduchosti oživujú vznešených dávnych čias, napriek tomu sú moderné. Môžu sa nosiť na holých rukách aj na hodvábnej blúzke alebo na čiernom svetri a osobe, ktorá ich nosí, vždy dodajú dotyk triedy. Tieto náramky sú jedinečné, pretože prichádzajú ako pár. Sú veľmi ľahké, čo ich robí nepríjemnými. Ak ich budete nosiť, budete si ich isto všimnúť!