Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelárske Priestory

C&C Design Creative Headquarters

Kancelárske Priestory Kreatívne sídlo spoločnosti C&C Design sa nachádza v postindustriálnej dielni. Jeho budova bola v 60. rokoch 20. storočia transformovaná z tehlovej továrne. Vzhľadom na ochranu súčasnej situácie a historickú pamäť budovy sa tím dizajnérov snažil, aby sa zabránilo poškodeniu pôvodnej budovy v interiérovej výzdobe. V interiéri sa používa veľa jedle a bambusu. Otváranie a zatváranie a prepínanie priestorov sú šikovne koncipované. Dizajn osvetlenia pre rôzne regióny odráža rôzne vizuálne atmosféry.

Pouličná Lavička

Ola

Pouličná Lavička Táto lavica, navrhnutá podľa stratégií ekologického dizajnu, posunie pouličný nábytok na novú úroveň. Rovnako ako doma v mestskom alebo prírodnom prostredí, tekutinové línie vytvárajú rôzne možnosti sedenia na jednej lavici. Používané materiály sú recyklovaný hliník pre základňu a oceľ pre sedadlo, vybrané pre ich recyklovateľné a trvanlivé vlastnosti; má svetlý a odolný práškový poťah, ktorý je ideálny pre vonkajšie použitie vo všetkých poveternostných podmienkach. Navrhol v Mexico City Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman a Karime Tosca.

Kohútik

Amphora

Kohútik Amphora série je navrhnutá tak, aby spájala minulosť a budúcnosť a dáva šancu zažiť základné a funkčné formy staroveku. Nebolo ľahké, ako dnes dosiahnuť dosiahnuteľnú vodu z nášho životného zdroja. Neobvyklá forma kohútiku pochádza z minulých storočí, ale jeho kazeta na úsporu vody prináša zajtra. Vodovodný kohútik navrhnutý z uličných prameňov staroveku a prináša vašej kúpeľni estetiku.

Umývadlo

Serel Wave

Umývadlo Umývadlo SEREL Wave zaujme svoje miesto v moderných kúpeľniach s nominálnymi líniami, funkčnými riešeniami a pôsobivou kvalitou. Umývadlo SEREL Wave; Aj keď mení súčasné vnímanie dvojitého umývadla svojou jedinečnou formou misy, zahŕňa aj používanie dospelých a detí spolu s estetickou formou. Okrem použitia ako detská panva poskytuje funkciu na čistenie a čistenie topánok, ktoré sa používajú v islamskej kultúre. Všeobecným prístupom pri návrhu umývadla je modernizmus a funkcionalizmus. Tento prístup tak dôležito ovplyvňuje dizajn.

Kúpeľňová Súprava

LOTUS

Kúpeľňová Súprava Odraz do kúpeľní Lotus Flowers ... Lotus kúpeľňa bola implementovaná inšpirovaním tvaru listov lotosového kvetu Zhou Dunyi, ktorý učí Konfuciusovu filozofiu: „Lotosový kvet sa mi páči, pretože rastie v blate a nikdy sa neznečistí,“ jeho diskurz. Lotus listy, sú odpudzovač nečistôt, ako je uvedené v tomto dokumente. Pri výrobe tejto série bola napodobnená listová štruktúra lotosového kvetu

Vnútorné Osvetlenie

Jordan Apotheke

Vnútorné Osvetlenie Funkčné svietidlá, ktoré podporujú výraznú architektúru interiéru lekárne, sú nenápadné v ich vzhľade a namiesto dizajnu svietidiel upozorňujú na svoj účinok svetla. Svietidlá pre základné osvetlenie sú integrované v závesných svietidlách, ktoré sledujú tvar nábytku, alebo sú namontované po stranách zaveseného stropu, pričom ho udržiavajú čo najďalej od stropov. Používatelia sa tak môžu zamerať na stopu svetla vedúcu lekárňou, pozostávajúcu z dlaždíc s podsvietením RGB-LED, ktoré zodpovedajú farbe podobne dynamicky podsvietených počítadiel.