Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nábytok Plus Ventilátor

Brise Table

Nábytok Plus Ventilátor Brise Table je navrhnutý so zmyslom pre zodpovednosť za zmenu podnebia a so želaním používať skôr fanúšikov ako klimatizáciu. Namiesto silného vetra sa sústreďuje na pocit chladu cirkuláciou vzduchu aj po vypnutí klimatizácie. S Brise Table môžu používatelia získať trochu vánku a používať ich ako stolík súčasne. Tiež dobre preniká do životného prostredia a robí priestor krajším.

Názov projektu : Brise Table, Meno dizajnérov : WONHO LEE, Meno klienta : Wonho Lee.

Brise Table Nábytok Plus Ventilátor

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.