Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Súkromné Bývanie

City Point

Súkromné Bývanie Projektant hľadal inšpiráciu z mestskej krajiny. Krajina hektického mestského priestoru sa tak „rozšírila“ na obytný priestor, ktorý charakterizoval projekt metropolitnou témou. Tmavé farby boli zvýraznené svetlom, aby vytvorili nádherné vizuálne efekty a atmosféru. Prijatím mozaiky, obrazov a digitálnych výtlačkov s výškovými budovami sa do interiéru dostal dojem moderného mesta. Návrhár vynaložil veľké úsilie na územné plánovanie, najmä so zameraním na funkčnosť. Výsledkom bol štýlový a luxusný dom, ktorý bol dostatočne priestranný na to, aby slúžil 7 ľuďom.

Názov projektu : City Point, Meno dizajnérov : Chiu Chi Ming Danny, Meno klienta : Danny Chiu Interior Designs Ltd..

City Point Súkromné Bývanie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.