Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pavilón

ResoNet Sinan Mansions

Pavilón Pavilón ResoNet je uvedený do prevádzky spoločnosťou Sinan Mansions v Šanghaji na oslavu čínskeho Nového roka 2017. Pozostáva z dočasného pavilónu a interaktívneho LED svetla „rezoneta“ pripevneného na vnútornom povrchu. Využíva techniky Low-Fi na vizualizáciu rezonančných frekvencií prirodzeného prostredia prostredníctvom interakcie verejnosti a okolitých prvkov detegovaných sieťou LED. Pavilón osvetľuje verejnosť ako reakciu na vibračné stimuly. Okrem návštevníkov si môžu prísť jarné festivalové želania, môžu sa tiež použiť ako divadelné predstavenia.

Názov projektu : ResoNet Sinan Mansions, Meno dizajnérov : William Hailiang Chen, Meno klienta : Sinan Mansions.

ResoNet Sinan Mansions Pavilón

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.