Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Drez

Thalia

Drez Umývadlo vyzerá ako púčik pripravený kvitnúť a zaplniť: je tak kvitnúce, že bol vyrobený z obratného spojenia smrekovca a teakového dreva, esencie v hornej časti a druhej v spodnej časti. Pevný a bezpečný zápas, poskytujúci osobitý elegančný nádych a živobytie farieb s veselým prepletením zŕn s vždy odlišnými odtieňmi, ktoré vytvárajú jedinečné umývadlá. Krása tohto objektu sa vyznačuje asymetriou a harmóniou stretnutím rôznych tvarov a drevnatej podstaty.

Názov projektu : Thalia, Meno dizajnérov : Edoardo Petri, Meno klienta : .

Thalia Drez

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.