Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Štrukturálny Prsteň

Spatial

Štrukturálny Prsteň Dizajn obsahuje kovovú rámovú štruktúru, v ktorej je druzy držaný tak, že je kladený dôraz na kameň aj na kovovú rámovú štruktúru. Konštrukcia je celkom otvorená a zaisťuje, že kameň je hviezdou dizajnu. Nepravidelná forma druzy a kovové gule, ktoré držia štruktúru dokopy, dodávajú dizajnu trocha mäkkosti. Je odvážny, nervózny a nositeľný.

Názov projektu : Spatial, Meno dizajnérov : Harsha Ambady, Meno klienta : Kaashi Jewels.

Spatial Štrukturálny Prsteň

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.