Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fotografie Na Obálku Časopisu

TimeFlies

Fotografie Na Obálku Časopisu Hlavnou myšlienkou bolo vyčnievať z množstva tradičných zákazníckych časopisov. Najprv pomocou neobvyklého obalu. Na prednej strane obálky časopisu TimeFlies pre leteckú spoločnosť Nordica sa nachádza moderný estónsky dizajn a názov časopisu na obale každého čísla je písaný rukou autora diela. Moderný a minimalistický dizajn časopisu vyjadruje bez ďalších slov kreativitu novej leteckej spoločnosti, príťažlivosť estónskej prírody a úspech mladých estónskych dizajnérov.

Názov projektu : TimeFlies, Meno dizajnérov : Sergei Didyk, Meno klienta : Nordica.

TimeFlies Fotografie Na Obálku Časopisu

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.