Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Súkromný Dom

Bbq Area

Súkromný Dom Projekt oblasti BBQ je priestor, ktorý umožňuje varenie vonku a zlúčenie rodiny. V Čile je oblasť BBQ zvyčajne umiestnená ďaleko od domu, avšak v tomto projekte je súčasťou domu, ktorý ju spája so záhradou pomocou veľkých svetelných sklápacích okien, ktoré umožňujú do domu preniknúť kúzlo záhradného priestoru. Štyri priestory, príroda, bazén, stravovanie a varenie sú spojené v jedinečnom dizajne.

Názov projektu : Bbq Area, Meno dizajnérov : Karla Aliaga Mac Dermitt, Meno klienta : karla Aliaga Mac Dermitt.

Bbq Area Súkromný Dom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.