Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Zmena Značky

Astra Make-up

Zmena Značky Sila značky spočíva nielen v jej schopnosti a vízii, ale aj v komunikácii. Ľahko použiteľný katalóg naplnený silnou fotografiou produktu; spotrebiteľsky orientovaná a príťažlivá webová stránka, ktorá poskytuje online služby a prehľad produktov značky. Vyvinuli sme tiež vizuálny jazyk v zastúpení senzácie značky s módnym štýlom fotografie a líniou čerstvej komunikácie v sociálnych médiách, nadviazali dialóg medzi spoločnosťou a spotrebiteľom.

Názov projektu : Astra Make-up, Meno dizajnérov : Paul Robb, Meno klienta : Salt & Pepper.

Astra Make-up Zmena Značky

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.