Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchod

Ilumel

Obchod Po takmer štyroch desaťročiach histórie je obchod Ilumel jednou z najväčších a najprestížnejších firiem v Dominikánskej republike na trhu s nábytkom, svietidlami a dekoráciami. Najnovší zásah reaguje na potrebu rozšírenia výstavných plôch a na definovanie čistejšej a členitejšej trasy, ktorá umožní oceniť rozmanitosť dostupných zbierok.

Názov projektu : Ilumel, Meno dizajnérov : Dante Luna, Meno klienta : Ilumel.

Ilumel Obchod

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.