Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ústredie

Nippo Junction

Ústredie Ústredie Nippo je vybudované na viacvrstvovom križovatke mestskej infraštruktúry, rýchlostnej cesty a parku. Nippo je vedúcou spoločnosťou v cestnom staviteľstve. Vymedzujú Michi, čo v japončine znamená „street“, ako základ svojej koncepcie dizajnu ako „to, čo spája rôzne komponenty“. Michi spája budovu s mestským kontextom a tiež spája jednotlivé pracovné priestory medzi sebou. Michi bol vylepšený tak, aby vytvoril kreatívne spojenia a realizoval križovatku Miesto jedinečného pracoviska možné iba tu v Nippo.

Názov projektu : Nippo Junction, Meno dizajnérov : Takahiro Ichimaru,Tetsuya Tatenami, Meno klienta : Nippo Corporation.

Nippo Junction Ústredie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.