Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interiérový Dizajn Maloobchodných Priestorov

Studds

Interiérový Dizajn Maloobchodných Priestorov Studds Accessories Ltd je výrobcom prilieb a doplnkov pre dvojkolesové vozidlá. Prilby sa vyrábali tradične v obchodoch s viacerými značkami. Preto bolo potrebné vytvoriť identitu značky, ktorú si zaslúži. D'art konceptualizoval obchod a predstavoval inovatívne dotykové body, ako sú virtuálna realita výrobkov, interaktívne stoly s dotykovým displejom a zariadenia na dezinfekciu prilby atď. Študuje obchod s prilbou a príslušenstvom, vtiahnutý do značného počtu zákazníkov a uskutočňujúci maloobchodnú cestu zákazníkov na ďalšiu úroveň.

Názov projektu : Studds, Meno dizajnérov : D'ART PVT LTD, Meno klienta : Studds.

Studds Interiérový Dizajn Maloobchodných Priestorov

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.