Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obnova Starého Hradu

Timeless

Obnova Starého Hradu Majiteľ kúpil Crawfordtonov dom v Škótsku v apríli 2013 s cieľom obnoviť pôvodnú chuť starej škótskej šľachty a kompatibilný s moderným životom. Charakteristiky a historické nálezy starého hradu sú zachované s pôvodnou chuťou. Estetika dizajnu a regionálna kultúra rôznych storočí sa stretávajú s umeleckými iskrami v rovnakom priestore.

Názov projektu : Timeless, Meno dizajnérov : MAN ON KENNETH KO, Meno klienta : .

Timeless Obnova Starého Hradu

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.