Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Osvetlenie

Capsule

Osvetlenie Tvar lampy Capsule opakuje formu kapsúl, ktoré sú v modernom svete tak rozšírené: lieky, architektonické štruktúry, kozmické lode, termosky, trubice, časové kapsuly, ktoré prenášajú správy potomkom po mnoho desaťročí. Môže byť dvoch typov: štandardný a predĺžený. Lampy sú k dispozícii v niekoľkých farbách s rôznym stupňom priehľadnosti. Viazanie pomocou nylonových lán dodáva žiarovke ručne vyrobený efekt. Jeho univerzálnou formou bolo určovať jednoduchosť výroby a hromadnej výroby. Jeho hlavnou výhodou je úspora vo výrobnom procese lampy.

Názov projektu : Capsule, Meno dizajnérov : Natalia Komarova, Meno klienta : Alter Ego Studio.

Capsule Osvetlenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.