Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Elektrické Bicykel

Ozoa

Elektrické Bicykel Elektrický bicykel OZOa je vybavený rámom s výrazným tvarom „Z“. Rám tvorí neprerušovanú čiaru, ktorá spája kľúčové funkčné prvky vozidla, ako sú kolesá, riadenie, sedadlo a pedále. Tvar „Z“ je orientovaný tak, že jeho štruktúra poskytuje prirodzené zabudované zadné odpruženie. Úspora hmotnosti je zabezpečená použitím hliníkových profilov vo všetkých častiach. Do rámu je integrovaná odnímateľná nabíjateľná lítium-iónová batéria.

Názov projektu : Ozoa, Meno dizajnérov : Nimrod Riccardo Sapir, Meno klienta : Ningbo MYWAY Intelligent Technology Co. Ltd..

Ozoa Elektrické Bicykel

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.