Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kaderníctvo

Vibrant

Kaderníctvo Zachytávajúc podstatu botanického obrazu bola v uličke vytvorená obloha. Okamžite víta hostí, aby sa vyhrali pod davom a privítali ich od vchodu. Zúžené usporiadanie sa pozerá ďalej do priestoru a rozširuje sa smerom nahor s podrobnými zlatými dotykmi. Botanické metafory sú stále žiarivo vyjadrené v celej miestnosti, nahrádzajúce rušný hluk vychádzajúci z ulíc, a tu sa stáva tajná záhrada.

Názov projektu : Vibrant, Meno dizajnérov : Jacksam Yang, Meno klienta : YHS DESIGN.

Vibrant Kaderníctvo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.