Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Verejná Oblasť

Quadrant Arcade

Verejná Oblasť Pasáž stupňa II. Triedy sa zmenila na príjemnú ulicu, a to usporiadaním správneho svetla na správne miesto. Všeobecne sa okolité osvetlenie používa holisticky a jeho účinky sú usporiadané hierarchicky, aby sa dosiahli variácie vzorcov svetla, ktoré vyvolávajú záujem a podporujú zvýšené využitie priestoru. Strategické začlenenie pre návrh a umiestnenie prívesku dynamického prvku bolo riadené spolu s umelcom tak, aby vizuálne efekty vyzerali jemnejšie ako ohromujúce. S blednutím denného svetla je elegantná štruktúra zvýraznená rytmom elektrického osvetlenia.

Názov projektu : Quadrant Arcade, Meno dizajnérov : Cehao Yu, Meno klienta : AECOM.

Quadrant Arcade Verejná Oblasť

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.