Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Písma

Monk Font

Dizajn Písma Monk sa usiluje o rovnováhu medzi otvorenosťou a čitateľnosťou humanistických bezpatkových serifov a pravidelnejším charakterom serifov bez námestia. Hoci bol pôvodne koncipovaný ako latinské písmo, bolo rozhodnuté, že na zahrnutie arabskej verzie je potrebný širší dialóg. Latinka aj arabčina nám navrhujú rovnaké odôvodnenie a myšlienku zdieľanej geometrie. Intenzita procesu paralelného návrhu umožňuje vyváženie harmónie a milosti oboch jazykov. Arabsky aj latinsky hladko spolupracujú a majú spoločné počítadlá, hrúbku stonky a zakrivené tvary.

Názov projektu : Monk Font, Meno dizajnérov : Paul Robb, Meno klienta : Salt & Pepper.

Monk Font Dizajn Písma

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.