Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výstava

Tape Art

Výstava V roku 2019 Taipei vyvolala vizuálna skupina liniek, farebných kúskov a fluorescencie. Bola to výstava Tape That Art, ktorú organizovali FunDesign.tv a Tape That Collective. V 8 inštaláciách páskového umenia bolo predstavených množstvo projektov s neobvyklými nápadmi a technikami, ktoré predstavili vyše 40 páskových obrazov, spolu s videami o umeleckej práci v minulosti. Pridali tiež brilantné zvuky a svetlo, vďaka ktorým sa udalosť stala pohlcujúcim umeleckým prostredím a materiály, ktoré použili, zahŕňali látkové pásky, lepiace pásky, papierové pásky, baliace príbehy, plastové pásky a fólie.

Názov projektu : Tape Art, Meno dizajnérov : Fundesign.tv, Meno klienta : FunDesign.tv.

Tape Art Výstava

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.