Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Haleiwa

Stolička Haleiwa spája udržateľný ratan do zametacích kriviek a vrhá zreteľnú siluetu. Prírodné materiály vzdávajú hold remeselníckej tradícii na Filipínach, ktoré sú v súčasnej dobe upravené. Vďaka univerzálnosti dizajnu je táto stolička prispôsobená rôznym štýlom. Haleiwa vytvára rovnováhu medzi formou a funkciou, milosťou a silou, architektúrou a dizajnom a je tak pohodlná, ako je krásna.

Názov projektu : Haleiwa, Meno dizajnérov : Melissa Mae Tan, Meno klienta : Beyond Function.

Haleiwa Stolička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.