Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Chladený Syrový Vozík

Keza

Chladený Syrový Vozík Patrick Sarran vytvoril vozík na syr Keza v roku 2008. Tento vozík musí predovšetkým slúžiť ako nástroj, ktorý musí tiež vzbudiť zvedavosť hostí. To sa dosahuje pomocou štylizovanej lakovanej drevenej konštrukcie namontovanej na priemyselných kolesách. Po otvorení uzávierky a nasadení jej vnútorných políc odhalí vozík veľkú prezentačnú tabuľku vyzretých syrov. Na základe tejto fázy môže čašník prijať vhodný reč tela.

Odnímateľné Stoly

iLOK

Odnímateľné Stoly Dizajn Patricka Sarrana odráža slávnu receptúru vytvorenú Louisom Sullivanom „Forma nasleduje funkciu“. V tomto duchu boli tabuľky iLOK navrhnuté tak, aby uprednostňovali ľahkosť, silu a modularitu. To bolo umožnené vďaka drevenému kompozitnému materiálu stolových dosiek, klenutej geometrii nôh a konštrukčných konzol pripevnených vo vnútri voštinového srdca. Použitím šikmého križovatky pre základňu sa získa užitočný priestor nižšie. Nakoniec sa z dreva vynára teplá estetika, ktorú ocenia aj vynikajúci hostia.

Závesná Lampa

Snow drop

Závesná Lampa Snow Drop je stropné a modulárne osvetlenie. Jeho výhoda spočíva v regulácii jeho svietivosti moduláciou vďaka systému hladkej kladky. Krok za krokom hraním s protizávažím je užívateľ schopný zvýšiť a znížiť svietivosť. Modulácia tohto dizajnu pripomína rôzne etapy kvitnutia snežienka od začiatku štvorstenom až po koniec fraktálom so štyrmi trojuholníkmi. Vintage jantárová Edisonova žiarovka sa po zatvorení dizajnu vkladá do štvorstennej exkluzívnej škatule vyrobenej z opalizujúcich bielych plexi.

Ručné Lisovanie

Kwik Set

Ručné Lisovanie Viacúčelový kožený ručný lis je intuitívny, univerzálne navrhnutý stroj, ktorý zjednodušuje životy každodenných kožušníkov a vyťažuje maximum z vášho malého priestoru. Umožňuje používateľom strihať kožu, tlačiť / reliéfne vzory a nastavovať hardvér s 20 plus prispôsobenými matricami a adaptérmi. Táto platforma je navrhnutá od základu ako špičkový produkt triedy.

Hodiny

Pin

Hodiny Všetko to začalo jednoduchou hrou v triede kreativity: téma bola „hodiny“. Preto boli preskúmané a preskúmané rôzne nástenné hodiny, digitálne aj analógové. Počiatočná myšlienka sa začala najmenej významnou oblasťou hodín, ktorou je kolík, na ktorom sú hodiny zvyčajne zavesené. Tento typ hodín obsahuje valcovú tyč, na ktorej sú nainštalované tri projektory. Tieto projektory robia tri existujúce kľučky identické s bežnými analógovými hodinami. Projektujú však aj čísla projektov.

Palubná Doska Automobilu

BlackVue DR650GW-2CH

Palubná Doska Automobilu BLackVue DR650GW-2CH je prístrojová doska s dohliadacími vozidlami s jednoduchým, ale sofistikovaným valcovým tvarom. Montáž jednotky je jednoduchá a vďaka 360 stupňovej rotácii je vysoko nastaviteľná. Blízkosť čelného skla na prístrojovej doske minimalizuje vibrácie a oslnenie a umožňuje rovnomernejšie a stabilnejšie nahrávanie. Po dôkladnom výskume s cieľom nájsť dokonalý geometrický tvar, ktorý by mohol harmonicky ísť s prvkami, bol pre tento projekt vybraný valcový tvar, ktorý poskytuje prvky stability a nastaviteľnosti.