Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náramok

Phenotype 002

Náramok Forma náramku Fenotype 002 je výsledkom digitálnej simulácie biologického rastu. Algoritmus používaný v kreatívnom procese umožňuje napodobňovať správanie biologickej štruktúry, čím vytvára neobvyklé organické tvary, vďaka nenápadnej štruktúre a materiálnej čestnosti dosahuje nenápadnú krásu. Prototyp sa zhmotnil pomocou technológie 3D tlače. V záverečnej fáze je šperk ručne odlievaný z mosadze, leštený a povrchovo upravený s dôrazom na detail.

Názov projektu : Phenotype 002, Meno dizajnérov : Maciej Nisztuk, Meno klienta : In Silico.

Phenotype 002 Náramok

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnový rozhovor dňa

Rozhovory so svetoznámymi návrhármi.

Prečítajte si najnovšie rozhovory a rozhovory o dizajne, tvorivosti a inováciách medzi dizajnovým novinárom a svetoznámymi dizajnérmi, umelcami a architektmi. Prezrite si najnovšie dizajnérske projekty a ocenené návrhy slávnych návrhárov, umelcov, architektov a inovátorov. Objavte nové poznatky o tvorivosti, inováciách, umení, dizajne a architektúre. Dozviete sa o procesoch dizajnu veľkých dizajnérov.