Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fasádna Architektúra

Cecilip

Fasádna Architektúra Dizajn obálky Cecilip je v súlade so superpozíciou horizontálnych prvkov, ktoré umožňujú dosiahnuť organickú formu, ktorá rozlišuje objem budovy. Každý modul sa skladá z úsekov čiar zapísaných v polomere zakrivenia, ktoré sa má vytvoriť. Kusy používali obdĺžnikové profily z eloxovaného hliníka strieborného 10 cm širokého a 2 mm hrubého a boli umiestnené na kompozitný hliníkový panel. Keď bol modul zostavený, predná časť bola potiahnutá nehrdzavejúcou oceľou s rozmerom 22.

Názov projektu : Cecilip, Meno dizajnérov : Dante Luna, Meno klienta : Dr. Jesus Abreu.

Cecilip Fasádna Architektúra

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.