Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Úvodný Názov

Pop Up Magazine

Úvodný Názov Projekt bol cestou abstraktného a plynulého preskúmania problematiky úniku (téma na rok 2019), z ktorej vyplývajú zmeny, nové veci a dôsledky. Všetky vizuálne prvky sú čisté a pohodlné na sledovanie, ktoré kontrastujú s nepohodlnou realitou spôsobenou únikom. Dizajn sa neustále mení a morfovacie tvary v animácii sú aktom opätovnej adaptácie spôsobenej nejakou situáciou. Útek má rôzne významy, interpretácie a hľadisko sa líši od hravého k vážnemu.

Názov projektu : Pop Up Magazine, Meno dizajnérov : Rafael de Araujo, Meno klienta : Pop Up Magazine.

Pop Up Magazine Úvodný Názov

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.