Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolekcia Nábytku

Phan

Kolekcia Nábytku Kolekcia Phan je inšpirovaná kontajnerom Phan, čo je thajská kultúra kontajnerov. Dizajnér používa štruktúru kontajnerov Phan na vytvorenie štruktúry nábytku, ktorá ho robí silným. Dizajn formy a detailov, vďaka ktorým je moderný a jednoduchý. Dizajnér použil technológiu laserového rezania a kombináciu sklopného plechu s CNC drevom na vytvorenie komplexných a jedinečných detailov, ktoré sa líšia od ostatných. Povrch bol povrchovo upravený práškovým nástrekom, aby štruktúra zostala dlhá, pevná, ale ľahká.

Invalidný Vozík

Ancer Dynamic

Invalidný Vozík Ancer, invalidný vozík, ktorý zabraňuje lôžkam, sa nezameriava iba na plynulosť jeho pohybov, ale aj na pohodlie pacienta, najmä tých, ktorí ho používajú dlhší čas. Inovatívny dizajn spolu s dynamickým airbagom zabudovaným do vankúša sedadla a otočnou rukoväťou ho odlišujú od bežného invalidného vozíka. S veľkým vynaloženým úsilím bol dizajn invalidného vozíka dokončený a preukázalo sa, že pomáha predchádzať preležaninám. Princípy riešenia a dizajnu sú založené na výsledkoch získaných od používateľov invalidných vozíkov, čo vedie k autentickej skúsenosti používateľa.

3D Animácia

Alignment to Air

3D Animácia Pokiaľ ide o animáciu tvorivých písmen, Jin začal s abecedou A. A keď príde na koncepčný krok, pokúsil sa vidieť výraznejšie nálady odrážajúce jeho filozofiu, ktorá je dosť aktívna, ale zároveň sa organizuje. Popri tom prišiel s protichodnými slovami, ktoré sa jeho myšlienky dôkladne postavili, napríklad zosúladením so vzduchom, čo je názov tohto projektu. S týmto vedomím predstavuje animácia presnejšie a jemnejšie momenty prvého slova. Na druhej strane to končí pomerne flexibilnou a uvoľnenou vibráciou, aby sa prejavilo posledné písmeno.

Web Design A Ux

Si Me Quiero

Web Design A Ux Webová stránka Sí, Me Quiero je priestor, ktorý pomáha byť sám sebou. Na uskutočnenie projektu sa museli uskutočniť rozhovory a preskúmať sociálny a kultúrny kontext v súvislosti so ženami; jej projekcia v spoločnosti a so sebou. Dospelo sa k záveru, že web bude sprevádzať a bude vykonávaný s prístupom, ktorý pomôže milovať sa. V dizajne sa odráža jednoduchosť s neutrálnymi tónmi pomocou červených kontrastov, ktoré upozorňujú na určité akcie, farby značky knihy publikované klientom. Inšpirácia prišla z umenia konštruktivizmu.

Dizajn Etikety Pre Víno

314 Pi

Dizajn Etikety Pre Víno Experimentovanie s ochutnávkou vína je nekonečný proces, ktorý vedie k novým cestám a odlišným arómam. Nekonečná sekvencia pi, iracionálne číslo s nekonečnými desatinnými miestami bez toho, aby sme poznali posledné z nich, bola inšpiráciou pre názov týchto vín bez siričitanov. Dizajn má za cieľ umiestniť do centra pozornosti vlastnosti 3,14 vínnych radov namiesto ich skrývania medzi obrázkami alebo grafikou. Na základe minimalistického a jednoduchého prístupu štítok zobrazuje iba skutočné vlastnosti týchto prírodných vín, ktoré sa dajú pozorovať v zápisníku oenológa.

Energetická Aktivácia Lávok

Solar Skywalks

Energetická Aktivácia Lávok Svetové metropoly - napríklad Peking - majú veľké množstvo lávok prechádzajúcich cez rušné dopravné tepny. Často sú neatraktívne a znižujú celkový dojem z miest. Dizajnérska myšlienka opláštenia lávok estetickými fotovoltickými modulmi vyrábajúcimi energiu a ich premena na atraktívne mestské miesta je nielen udržateľná, ale vytvára aj sochársku rozmanitosť, ktorá sa v očiach mesta stáva upútavkou. Nabíjacie stanice pre osobné automobily alebo elektrické bicykle pod lávkami využívajú slnečnú energiu priamo na mieste.