Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Horčík

Kailani

Horčík Práce agentúry Arome týkajúce sa grafickej identity a umeleckej línie obalov Kailani sú založené na minimálnom a čistom dizajne. Tento minimalizmus je v súlade s produktom, ktorý obsahuje iba jednu zložku, horčík. Zvolená typografia je silná a typizovaná. Charakterizuje tak silu minerálneho horčíka, ako aj silu produktu, ktorá spotrebiteľom obnovuje vitalitu a energiu.

Fľaša Vína

Gabriel Meffre

Fľaša Vína Aroma vytvára grafickú identitu pre zberateľskú misu Gabriel Meffre, ktorá oslavuje 80 rokov. Pracovali sme na charakteristickom dizajne tridsiatych rokov, graficky symbolizovanom ženou so pohárom vína. Použité farebné dosky sú zvýraznené razením a vyrazením za horúca fólie, aby sa zvýraznila strana kolektora zbierky.

Balenie Potravín

Chips BCBG

Balenie Potravín Výzva na uskutočnenie čipových obalov značky BCBG spočívala v realizácii série obalov zodpovedajúcich vesmíru ochrannej známky. Obaly musia byť minimalistické aj moderné, pričom musia mať tento umelecký dotyk lupienkov a príjemnú a sympatickú stránku, ktorá prináša znaky nakreslené perom. Aperitív je príšerný okamih, ktorý sa musí cítiť na obale.

Schodisko

U Step

Schodisko Schodisko U Step je vytvorené spojením dvoch štvorcových profilových profilov tvaru U, ktoré majú rôzne rozmery. Týmto spôsobom sa schodisko stane samonosným za predpokladu, že rozmery nepresiahnu prah. Príprava týchto kusov vopred poskytuje pohodlie pri montáži. Balenie a preprava týchto priamych kusov sú tiež značne zjednodušené.

Schodisko

UVine

Schodisko Špirálové schodisko UVine je tvorené striedavým spájaním profilov v tvare U a V. Týmto spôsobom sa schodisko stane samonosným, pretože nepotrebuje stredový stĺp alebo obvodovú oporu. Vďaka svojej modulárnej a všestrannej štruktúre prináša dizajn ľahkosť pri výrobe, balení, preprave a inštalácii.

Šatňa

Sopron Basket

Šatňa Sopron Basket je profesionálny ženský basketbalový tím so sídlom v Soprone v Maďarsku. Keďže sú jedným z najúspešnejších maďarských tímov s 12 národnými pohármi a dosiahli druhé miesto v Euroligy, vedenie klubu sa rozhodlo investovať do nového komplexu šatní, aby disponovali pomerne prestížnym zariadením podľa názvu klubu, ktorý vyhovuje potrebám hráča. lepšie ich motivovať a propagovať ich jednotu.