Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

DARYA

Stolička Táto stolička bola inšpirovaná krásnym dospievajúcim dievčaťom, krásnym hravým dievčaťom, ktoré je zostupné, elegantné a zároveň uvoľnené! s dlhou tónovanou rukou a nohami. toto je stolička, ktorú som navrhol s láskou, a všetko je ručne vyrezávané. Názov tohto dievčaťa je „Darya“.

Bluetooth Headset

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Headset Táto nová náhlavná súprava „Titanium +“ od spoločnosti Bluetrek, skonštruovaná v štýlovom dizajne, ktorý symbolizuje „natiahnutie“ (trubica výložníka vychádzajúca z kruhového ucha), je vyrobená z odolného materiálu - hliníkovej zliatiny hliníka a predovšetkým je vybavená schopnosťou na prenos zvukového signálu z najnovších inteligentných zariadení. Funkcia rýchleho nabíjania umožňuje okamžité predĺženie konverzácie. Patentovaný dizajn umiestnenia batérie umožňuje vyváženie hmotnosti náhlavnej súpravy, aby sa zlepšilo pohodlie pri používaní.

Faucetová Batéria

Straw

Faucetová Batéria Dizajn umývadlovej batérie Straw je inšpirovaný rúrkovými formami mladých a zábavných slamiek na pitie, ktoré sa dodávajú s osviežujúcim nápojom v lete alebo horúcim nápojom v zime. Týmto projektom sme chceli súčasne vytvoriť objekt moderného, elegantného a zábavného dizajnu. Za predpokladu, že nádrž je ako nádoba, pôvodná myšlienka mala zdôrazniť kohútik ako kontaktný prvok s používateľom, rovnako ako slamky na pitie, sú kontaktným bodom s nápojom.

Faucetová Batéria

Smooth

Faucetová Batéria Dizajn batériovej batérie Smooth faucet je inšpirovaný najčistejšou formou valca, vďaka čomu je potrubie prirodzené, pretože tečie až k užívateľovi. Zamýšľali sme dekonštruovať obvyklé zložité formy, ktoré má tento druh produktu, čo má za následok hladkú valcovú a pomerne minimalistickú formu. Elegantný vzhľad riadkov sa stáva prekvapujúcim, keď tento objekt preberie svoju funkciu používateľského rozhrania, pretože ide o model, ktorý kombinuje dynamický dizajn s perfektnou funkciou umývadlovej batérie.

Prenosné Puzdro Na Batériu

Parallel

Prenosné Puzdro Na Batériu Rovnako ako iPhone 5, Parallel je nastavený tak, aby prinútil zákazníkov so super bankou batérií 2 500 mAh - to je neuveriteľných 1,7-násobná životnosť. To je veľmi výhodné pre spotrebiteľov, ktorí sú stále na cestách a plne využívajú možnosti iPhone. Paralelná je odnímateľná batéria s doplnkovým tvrdým polykarbonátom. Keď je potrebné viac energie, zapnite. Odstráňte, aby sa hmotnosť odľahčila. Je navrhnutý tak, aby sa dobre zmestil do vašich rúk. So vstavaným káblom blesku a 5 ochrannými puzdrami zodpovedajúcimi rovnakej farbe má rovnakú dĺžku ako iPhone 5.

Stôl S Nastaviteľnou Doskou

Dining table and beyond

Stôl S Nastaviteľnou Doskou Táto tabuľka má schopnosť prispôsobiť svoj povrch rôznym tvarom, materiálom, textúram a farbám. Na rozdiel od bežného stola, ktorého stolová doska slúži ako pevný povrch pre servírovacie príslušenstvo (taniere, servírovacie taniere atď.), Komponenty tejto tabuľky pôsobia ako povrch aj ako servírovacie príslušenstvo. Tieto doplnky môžu byť zložené z rôznych tvarovaných a veľkostí komponentov v závislosti od požadovaných potrieb stravovania. Tento jedinečný a inovatívny dizajn premení tradičný jedálenský stôl na dynamický stredobod vďaka jeho neustálemu usporiadaniu zakrivených doplnkov.