Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kalendár

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendár Stolička Rocking je voľne stojaci stolný kalendár v tvare miniatúrneho stoličky. Postupujte podľa sprievodcu a zostavte hojdacie kreslo, ktoré sa húpa tam a späť rovnako ako skutočné. Zobrazte aktuálny mesiac na operadle stoličky a nasledujúci mesiac na sedadle. Život s dizajnom: Kvalitné dizajny majú moc modifikovať priestor a transformovať mysle svojich používateľov. Ponúkajú pohodlie pri videní, držaní a používaní. Sú preplnené ľahkosťou a prvkom prekvapenia, obohacujúcim priestor. Naše originálne výrobky sú navrhnuté pomocou konceptu „Život s dizajnom“.

Názov projektu : calendar 2013 “Rocking Chair”, Meno dizajnérov : Katsumi Tamura, Meno klienta : good morning inc..

calendar 2013 “Rocking Chair” Kalendár

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.