Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interiérový Dizajn

Suzhou MZS Design College

Interiérový Dizajn Tento projekt sa nachádza v Suzhou, ktoré je dobre známe tradičným čínskym dizajnom záhrady. Dizajnérka sa snažila spojiť svoje modernistické cítenie, ako aj ľudovú jazyk Suzhou. Dizajn vychádza z tradičnej architektúry Su-čou vďaka použitiu obielených omietkových stien, mesačných dverí a zložitej záhradnej architektúry, vďaka ktorým si ľudovú reč Suzhou znovu predstaví v súčasnom kontexte. Za účasti študentov bol znovu vytvorený nábytok s recyklovanými konármi, bambusom a slamenými lanami, čo tomuto vzdelávaciemu priestoru dalo zvláštny význam.

Stolička Na Zasielanie Správ

Kepler 186f

Stolička Na Zasielanie Správ Štrukturálnym základom kresla Kepler-186f je rošt, spájkovaný z oceľového drôtu, ku ktorému sú pomocou mosadzných objímok pripevnené prvky vyrezané z dubu. Rôzne možnosti použitia armatúry sa kombinujú v harmónii s drevenými rezbárskymi a klenotníckymi prvkami. Tento umelecký objekt predstavuje experiment, v ktorom sa kombinujú rôzne estetické princípy. Dá sa to opísať ako „barbarské alebo nové baroko“, v ktorom sa spája drsná a vynikajúca forma. V dôsledku improvizácie sa Kepler stal viacvrstvovým, obklopeným podtextami a novými detailmi.

Parametrický Dizajn

Titanium Choker

Parametrický Dizajn Konštrukčne IOU používa 3D simulačný softvér na vytváranie parametrických modelov podobných štýlu, ktorým Zaha Hadid zvíťazila nad svetom architektúry. Materiálne predstavuje IOU exkluzívne položky v titáne s logami z 18-karátového zlata. Titán je v šperkoch najteplejší, ale ťažko sa s ním pracuje. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam sú kúsky nielen veľmi ľahké, ale umožňujú im vyrobiť takmer akúkoľvek farbu spektra.

Follow Focus Ad-On

ND Lens Gear

Follow Focus Ad-On ND LensGear precízne nastavuje samostredenie na objektívy s rôznymi priemermi. Séria ND LensGear pokrýva všetky šošovky tak, ako žiadny iný dostupný objektív LensGear. Žiadne strihanie a žiadne ohýbanie: Už žiadne skrutkovače, opotrebované remene alebo nepríjemné zvyšky remienkov, ktoré vytŕčajú. Všetko zapadá ako čaro. A ďalšie plus, jeho použitie bez nástrojov! Vďaka svojmu inteligentnému dizajnu sa sústredí jemne a pevne okolo objektívu.

Adaptérový Systém Pre Profesionálne Natáčanie

NiceDice

Adaptérový Systém Pre Profesionálne Natáčanie NiceDice-System je prvý multifunkčný adaptér v kamerovom priemysle. Je preto celkom príjemné pripevniť ku kamere vybavenie s rôznymi štandardmi montáže od rôznych značiek - napríklad svetlá, monitory, mikrofóny a vysielače - presne podľa situácie, v akej sú potrebné. Dokonca aj nové vyvíjajúce sa montážne štandardy alebo novo zakúpené vybavenie je možné ľahko integrovať do systému ND iba zakúpením nového adaptéra.

Reštaurácia Bar Na Streche

The Atticum

Reštaurácia Bar Na Streche Čaro reštaurácie v industriálnom prostredí by sa malo odraziť v architektúre a zariadení. Čierno-sivá vápenná omietka, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre tento projekt, je toho dôkazom. Jeho jedinečná hrubá štruktúra prechádza všetkými miestnosťami. Pri detailnom prevedení boli zámerne použité materiály ako surová oceľ, ktorej zvarové švy a stopy po brúsení zostali viditeľné. Tento dojem je podporený výberom okien muttin. S týmito studenými prvkami kontrastuje teplé dubové drevo, ručne hobľované parkety z rybej kosti a plne osadená stena.