Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Redizajn Identity Značky

InterBrasil

Redizajn Identity Značky Inšpiráciou pre prehodnotenie a prepracovanie značky boli zmeny v modernizácii a integrácii do podnikovej kultúry. Dizajn srdca už nemohol byť pre značku externý, pretože inšpiroval partnerstvo interne so zamestnancami, ale aj so zákazníkmi. Integrovaný zväzok výhod, záväzku a kvality služieb. Od tvaru po farby nový dizajn integroval srdce do B a do zdravotného kríža v T. Dve slová spojené v strede spôsobujú, že logo vyzerá ako jedno slovo, jeden symbol, ktoré spája R a B do srdce.

Dizajn Značky

EXP Brasil

Dizajn Značky Dizajn značky EXP Brasil vychádza z princípov jednoty a partnerstva spoločnosti. Prispôsobenie zmesi medzi technológiou a dizajnom v ich projektoch ako v kancelárskom živote. Typografický prvok predstavuje spojenie a silu tejto spoločnosti. Dizajn písmena X je pevný a integrovaný, ale veľmi ľahký a technologický. Značka predstavuje štúdiový život s prvkami v listoch, na pozitívnom aj negatívnom priestore, ktorý spája ľudí a dizajn, individuálny a kolektívny, jednoduchý s technologickým, ľahkým a robustným, profesionálnym a osobným.

Kávová Súprava

Riposo

Kávová Súprava Dizajn tejto služby bol inšpirovaný dvoma školami na začiatku 20. storočia, nemeckým Bauhausom a ruskou avantgardou. Prísna priama geometria a premyslená funkčnosť úplne zodpovedajú duchu manifestov tých čias: „to, čo je vhodné, je krásne“. Súčasne v súlade s modernými trendmi spája dizajnér dva kontrastné materiály v tomto projekte. Klasický porcelán z bieleho mlieka je doplnený jasnými viečkami z korku. Funkčnosť návrhu je podporená jednoduchými, pohodlnými úchytkami a celkovou použiteľnosťou formulára.

Dom

Santos

Dom Pri použití dreva ako hlavného konštrukčného prvku dom presúva svoje dve úrovne v reze, čím vytvára zasklenú strechu, ktorá sa integruje do kontextu a umožňuje vstup prirodzeného svetla. Priestor s dvojitou výškou vyjadruje tento vzťah medzi prízemím, horným poschodím a krajinou. Kovová strecha nad strešným okienkom letí, chráni ju pred dopadom západného slnka a formálne obnovuje objem a rámuje víziu prírodného prostredia. Program je členený umiestnením verejných použití na prízemí a súkromných použití na hornom poschodí.

Nábytok Plus Ventilátor

Brise Table

Nábytok Plus Ventilátor Brise Table je navrhnutý so zmyslom pre zodpovednosť za zmenu podnebia a so želaním používať skôr fanúšikov ako klimatizáciu. Namiesto silného vetra sa sústreďuje na pocit chladu cirkuláciou vzduchu aj po vypnutí klimatizácie. S Brise Table môžu používatelia získať trochu vánku a používať ich ako stolík súčasne. Tiež dobre preniká do životného prostredia a robí priestor krajším.

Úvodný Názov

Pop Up Magazine

Úvodný Názov Projekt bol cestou abstraktného a plynulého preskúmania problematiky úniku (téma na rok 2019), z ktorej vyplývajú zmeny, nové veci a dôsledky. Všetky vizuálne prvky sú čisté a pohodlné na sledovanie, ktoré kontrastujú s nepohodlnou realitou spôsobenou únikom. Dizajn sa neustále mení a morfovacie tvary v animácii sú aktom opätovnej adaptácie spôsobenej nejakou situáciou. Útek má rôzne významy, interpretácie a hľadisko sa líši od hravého k vážnemu.