Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Whisky Malbec Wood

La Orden del Libertador

Whisky Malbec Wood V snahe skombinovať jednotlivé prvky, ktoré sa týkajú názvu produktu, dizajn posilňuje posolstvo, ktoré navrhuje. Prenáša vzrušujúci a zaujímavý obraz. Ilustrácia vzdorného kondora zobrazujúceho jeho krídla, označujúca pocit slobody, spojený so symetrickou a sugestívnou medailou, doplnená k ilustrácii na pozadí s imaginárnou krajinou, ktorá do návrhu prináša poéziu, vytvára ideálnu kombináciu na sprostredkovanie požadovanej správy. Farebná paleta farieb mu dáva exkluzívne vlastnosti a typografické použitie zodpovedá tradičnému a historickému produktu.

Dizajn Domácej Architektúry

Bienville

Dizajn Domácej Architektúry Logistika tejto pracujúcej rodiny si vyžadovala, aby boli doma doma po dlhú dobu, čo okrem práce a školy narušilo ich zdravie. Začali uvažovať, podobne ako mnoho rodín, či je nevyhnutný presun na predmestie, výmena blízkosti mestského vybavenia za väčší dvorček na zvýšenie vonkajšieho prístupu. Namiesto toho, aby sa vzdialili ďaleko, rozhodli sa postaviť nový dom, ktorý by prehodnotil obmedzenia domáceho života na malom mestskom pozemku. Organizačným princípom projektu bolo vytvoriť čo najviac vonkajšieho prístupu z komunálnych priestorov.

Tablety Naplnené Kanabisom

Secret Tarts

Tablety Naplnené Kanabisom Balenie Secret Tarps sa vyrába v takzvanom modernizovanom retro / vintage štýle s pocitom starej školy, takže predvídanie dotyku majstra a lekárnika drží zákazníka na prvý pohľad a neskôr, zatiaľ čo podrobné pozorovanie základných konštrukčných prvkov kódovaných do holistická štruktúra prenášajúca hlavné marketingové miesto: tento produkt vyvinula profesionálna farmaceutická spoločnosť farmaceuta a vo vnútri obsahuje ručne vyrobený farmaceutický tajný recept.

Mobilná Aplikácia

Akbank Mobile

Mobilná Aplikácia Nový dizajn aplikácie Akbank Mobile poskytuje nový pohľad, pokiaľ ide o sociálne, inteligentné, budúce a prospešné bankové skúsenosti. Vďaka prispôsobenému dizajnu oblasti na hlavnej stránke môžu používatelia zobraziť inteligentné informácie, ktoré uľahčia ich finančný život. S týmto novým dizajnovým prístupom tradičné bankové transakcie hovoria jazykom používateľa s vizuálnymi miniatúrami kontaktov, zjednodušenými tokmi akcií a konceptmi.

Silikónová Fľaša Na Cvičenie

Happy Aquarius

Silikónová Fľaša Na Cvičenie Happy Aquarius je bezpečná a dobrá fľaša na vodu pre všetky vekové kategórie. Má hladký, s úsmevom tvarovaný tvar zakrivenia a pútavý vzhľad obojstranných farieb, ktorý dodáva pocit mladosti, energie a módy. Vyrobené zo 100% recyklovateľného potravinárskeho silikónu, udržiavacia teplota je v rozsahu 220 stupňov. C až -40 ° C. C, nevymývalo sa žiadne zmäkčovadlo a neobsahuje BPA. Mäkká povrchová úprava na dotyk poskytuje hodvábny pocit, príjemné držanie a priľnavosť. Pružnosť, elasticita a dutá štruktúra umožňujú fľaši pracovať ako uchopovač rúk, ako aj ľahká činka.

Vybavenie Hotela

Marn

Vybavenie Hotela Inšpirujúce sa sviatočným občerstvením tradičnej tainskej kultúry (staré mesto na Tchaj-wane plné kultúrneho dedičstva), premenou na súbor hotelového vybavenia, znamenajú tieto série slávnostných občerstvení, ktoré sú miestnemu miestu známe ako „Marn“, naplnenie v čínskej kultúre; ryžový koláč v tvare korytnačky ako ručné mydlo a mydlo, koláč z fazuľových strukov ako toaletné potreby, sladký knedlík z Tang Yuan ako krém na ruky a dusená buchta; Tauánsky koláč z hnedého cukru ako čajová súprava. Kultúrne dedičstvo Tainanu by mohlo byť rozšírené do celého sveta, pretože hotel je peknou platformou na podporu miestnej kultúry.