Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálny Interaktívny Časopis

DesignSoul Digital Magazine

Digitálny Interaktívny Časopis Časopis Filli Boya Design Soul Magazine vysvetľuje čitateľom dôležitosť farieb v našich životoch odlišným a príjemným spôsobom. Obsah Design Soul obsahuje širokú oblasť od módy po umenie; od dekorácie po osobnú starostlivosť; od športu po technológiu a dokonca od jedla a nápojov po knihy. Časopis obsahuje okrem slávnych a zaujímavých portrétov, analýz, najnovších technológií a rozhovorov aj zaujímavý obsah, videá a hudbu. Časopis Filli Boya Design Soul je vydávaný štvrťročne na zariadeniach iPad, iPhone a Android.

Cigaretový / Gumový Kôš

Smartstreets-Smartbin™

Cigaretový / Gumový Kôš Niekoľko patentovaných odpadkových košov s jedinečnými schopnosťami, Smartbin ™ dopĺňa existujúcu infraštruktúru ulíc ako dvojča, chrbtom k sebe okolo akejkoľvek veľkosti alebo tvaru stĺpika alebo stĺpika svetiel alebo v samostatnom formáte na steny, zábradlia a sokly. Toto uvoľňuje novú, neočakávanú hodnotu z existujúcich aktív ulíc a vytvára siete pohodlných, predvídateľne umiestnených zásobníkov na cigarety a žuvačky, ktoré sú vždy na dosah, bez toho, aby sa do ulíc pridávala neporiadok. Smartbin transformuje pouličnú starostlivosť v mestách po celom svete tým, že umožňuje účinnú reakciu na cigaretový a gumový odpad.

Webová Stránka

Illusion

Webová Stránka Časopis Scene 360 uvádza na trh ilúziu v roku 2008 a rýchlo sa stal jeho najúspešnejším projektom s viac ako 40 miliónmi návštev. Webová stránka je venovaná predstaveniu úžasných výtvorov v umení, dizajne a filme. Či už ide o hyperrealistické tetovanie alebo ohromujúce fotografie z krajiny, pri výbere príspevkov často čitatelia donútia čitateľov povedať „WOW!“.

Darčeková Krabička

Jack Daniel's

Darčeková Krabička Luxusná darčeková krabička pre whisky Jacka Daniel's Tennessee nie je iba obyčajnou krabičkou vrátane fľaše vo vnútri. Táto jedinečná konštrukcia obalu bola vyvinutá pre vynikajúci dizajn, ale aj pre bezpečné dodávanie fliaš. Vďaka veľkým otvoreným oknám vidíme celú krabicu. Svetlo prichádzajúce priamo do škatule zvýrazňuje pôvodnú farbu whisky a čistotu produktu. Aj keď sú obe strany krabice otvorené, torzná tuhosť je vynikajúca. Darčeková krabička je kompletne vyrobená z kartónu a je matne laminovaná s horúcimi razbami a reliéfnymi prvkami.

Komoda

Labyrinth

Komoda Labyrint od ArteNemus je komoda, ktorej architektonický vzhľad zvýrazňuje meandrovitá cesta jeho dyhy, ktorá pripomína ulice v meste. Pozoruhodnú koncepciu a mechanizmus zásuviek dopĺňa jej podhodnotená osnova. Kontrastné farby javorovej a čiernej ebenovej dyhy, ako aj kvalitné spracovanie podčiarkujú exkluzívny vzhľad labyrintu.

Výtvarné Umenie

Scarlet Ibis

Výtvarné Umenie Projekt je sledom digitálnych obrazov Scarlet Ibis a jeho prírodného prostredia so zvláštnym dôrazom na farbu a ich žiarivý odtieň, ktorý sa s rastúcim vtákom zosilňuje. Práca sa rozvíja medzi prírodným prostredím kombinujúcim skutočné a imaginárne prvky, ktoré poskytujú jedinečné vlastnosti. Šarlátový ibis je pôvodný vták z Južnej Ameriky, ktorý žije na pobreží a močiaroch severnej Venezuely. Žiarivá červená farba predstavuje pre diváka vizuálnu podívanú. Cieľom tohto návrhu je zdôrazniť pôvabný let šarlatového ibisu a žiarivé farby tropickej fauny.