Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Verejná Oblasť

Quadrant Arcade

Verejná Oblasť Pasáž stupňa II. Triedy sa zmenila na príjemnú ulicu, a to usporiadaním správneho svetla na správne miesto. Všeobecne sa okolité osvetlenie používa holisticky a jeho účinky sú usporiadané hierarchicky, aby sa dosiahli variácie vzorcov svetla, ktoré vyvolávajú záujem a podporujú zvýšené využitie priestoru. Strategické začlenenie pre návrh a umiestnenie prívesku dynamického prvku bolo riadené spolu s umelcom tak, aby vizuálne efekty vyzerali jemnejšie ako ohromujúce. S blednutím denného svetla je elegantná štruktúra zvýraznená rytmom elektrického osvetlenia.

Rozťahovací Stôl

Lido

Rozťahovací Stôl Lido sa zloží do malej obdĺžnikovej škatule. Po zložení slúži ako odkladacia schránka na drobnosti. Ak zdvihnú bočné dosky, vyčnievajú kĺbové nohy z krabice a Lido sa zmení na čajový stolík alebo malý stôl. Podobne, ak úplne rozložia bočné dosky na oboch stranách, transformuje sa na veľký stôl, pričom horná doska má šírku 75 Cm. Tento stôl sa dá použiť ako jedálenský stôl, najmä v Kórei a Japonsku, kde sedenie na zemi, zatiaľ čo stolovanie je bežnou kultúrou.

Hudobný Nástroj

DrumString

Hudobný Nástroj Kombinácia dvoch nástrojov znamená, že vznikne nový zvuk, nová funkcia pri používaní nástrojov, nový spôsob hrania na nástroj, nový vzhľad. Tiež notové váhy pre bicie sú ako D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 a váhy pre strunové noty sú navrhnuté v systéme EADGBE. DrumString je ľahký a má popruh pripevnený na pleciach a páse, takže používanie a držanie nástroja bude ľahké a dá vám možnosť používať dve ruky.

Cyklistická Prilba

Voronoi

Cyklistická Prilba Helma je inšpirovaná 3D Voronoi štruktúrou, ktorá je v prírode široko distribuovaná. Vďaka kombinácii parametrickej techniky a bioniky má cyklistická prilba vylepšený vonkajší mechanický systém. Odlišuje sa od tradičnej štruktúry na ochranu proti vločkám vo svojom netvorenom bionickom 3D mechanickom systéme. Pri náraze vonkajšou silou táto štruktúra vykazuje lepšiu stabilitu. Pri rovnováhe medzi ľahkosťou a bezpečnosťou má prilba za cieľ poskytnúť ľuďom pohodlnejšiu, modernejšiu a bezpečnejšiu cyklistickú prilbu na osobnú ochranu.

Konferenčný Stolík

Planck

Konferenčný Stolík Stôl je vyrobený z rôznych kúskov preglejky, ktoré sú zlepené pod tlakom. Povrchy sú brúsené a navlečené matným a veľmi silným lakom. Existujú 2 úrovne - pretože vnútorná časť stola je dutá - čo je veľmi praktické pri umiestňovaní časopisov alebo pléd. Pod stolom sú zabudované guľky. Takže priepasť medzi podlahou a stolom je veľmi malá, ale zároveň sa ľahko pohybuje. Spôsob, akým sa preglejka používa (vertikálna), robí ju veľmi silnou.

Konferenčný Stolík

Dhyan

Konferenčný Stolík Koncept obývačky Dyhan kombinuje moderný dizajn s tradičnými východnými myšlienkami a zásadami vnútorného mieru spojením s prírodou. Použitím lingamu ako inšpirácie z formy a stromu Bodhi a japonských záhrad ako základu pre moduly konceptu, Dhyan (Sanskrit: meditovať) transformuje východné filozofie do rôznych konfigurácií, čo umožňuje užívateľovi zvoliť si cestu k zenu / relaxácii. Režim rybník obklopuje užívateľa vodopádom a rybníkom, zatiaľ čo záhradný režim obklopuje užívateľa zeleňou. Štandardný režim obsahuje úložné priestory pod platformou, ktorá funguje ako polica.