Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Svetelná Štruktúra

Tensegrity Space Frame

Svetelná Štruktúra Svetelné rámové svetlo Tensegrity využíva princíp „Menej za viac“ spoločnosti RBFuller na výrobu svietidla s použitím iba jeho zdroja svetla a elektrického vodiča. Tensegrity sa stáva štrukturálnym prostriedkom, pomocou ktorého obidve pracujú vzájomne v kompresii aj v ťahu, aby vytvorili zdanlivo diskontinuálne pole svetla definované iba jeho štrukturálnou logikou. Jeho škálovateľnosť a hospodárnosť výroby hovoria s komoditou nekonečnej konfigurácie, ktorej svetelná forma elegantne odoláva ťahu gravitácie s jednoduchosťou, ktorá potvrdzuje paradigmu našej epochy: Dosiahnuť viac pri menšom použití.

Konvertibilné Zariadenie Pre Vzdelávanie

Pupil 108

Konvertibilné Zariadenie Pre Vzdelávanie Žiak 108: Najlacnejšie konvertibilné zariadenie Windows 8 pre vzdelávanie. Nové rozhranie a úplne nová skúsenosť s učením. Žiak 108 prechádza cez svet tabletu a notebooku a prepína medzi nimi, aby sa dosiahol lepší výkon vo vzdelávaní. Windows 8 otvára nové možnosti výučby a umožňuje študentom plne využívať funkciu dotykového displeja a nespočet aplikácií. Pupil 108 je súčasťou vzdelávacích riešení Intel® a je najdostupnejším a najvhodnejším riešením pre triedy po celom svete.

Jedálenský Stôl

Chromosome X

Jedálenský Stôl Jedálenský stôl určený na sedenie pre osem ľudí, ktorí spolupracujú v usporiadaní šípok. Vrcholom je abstraktné X, vyrobené z dvoch rôznych kusov zvýraznených hlbokou čiarou, zatiaľ čo rovnaké abstraktné X sa odráža na podlahe so základnou štruktúrou. Biela štruktúra je vyrobená z troch rôznych kusov pre ľahkú montáž a prepravu. Navyše kontrast teakovej dýhy vrchnej a bielej pre základňu bol zvolený tak, aby odľahčil spodnú časť, čím sa kladie väčší dôraz na nepravidelne tvarovanú vrchnú časť, čím poskytuje náznak odlišnej interakcie používateľov.

Odnímateľné Zariadenie Na Vzdelávanie

Unite 401

Odnímateľné Zariadenie Na Vzdelávanie Unite 401: Perfektné duo pre vzdelávanie. Poďme hovoriť o tímovej práci. Vďaka neuveriteľne univerzálnemu dizajnu 2 v 1 je Unite 401 ideálnym študentským zariadením pre kolaboratívne vzdelávacie prostredia. Kombinácia tabletu a prenosného počítača poskytuje najvýkonnejšie mobilné riešenie pre vzdelávanie, ktoré je podporované bezpečným dizajnom mgseries za najchytrejší cenu.

Lampa

Capsule Lamp

Lampa Lampa bola pôvodne navrhnutá pre značku detského oblečenia. Inšpirácia pochádza z hračiek z kapsúl, ktoré deti získavajú z predajných automatov, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v obchodoch. Pri pohľade na lampu je možné vidieť veľa farebných hračiek z kapsuly, z ktorých každá nesie prianie a potešenie, ktoré prebudia mladú dušu. Počet kapsúl sa dá upraviť a obsah sa môže meniť podľa vašich predstáv. Od každodenných drobností až po špeciálne dekorácie sa každý objekt, ktorý vložíte do kapsúl, stane vašim jedinečným príbehom, čím kryštalizuje váš život a stav mysle v určitom čase.

Koberec

Folded Tones

Koberec Koberce sú zo svojej podstaty ploché, cieľom bolo spochybniť tento jednoduchý fakt. Ilúzia trojrozmernosti sa dosahuje iba tromi farbami. Rôzne tóny a hĺbka koberca závisí skôr od šírky a hustoty pruhov než od veľkej palety farieb, ktoré sa môžu pohltiť určitým priestorom, čo umožňuje flexibilné použitie. Koberec zhora alebo zďaleka pripomína skladaný list. Počas sedenia alebo ležania na ňom však ilúzia záhybov nemusí byť zrejmá. To vedie k použitiu jednoduchých opakujúcich sa čiar, ktoré si môžete vychutnať ako abstraktný vzor zblízka.