Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prispôsobiteľné Zariadenie Typu Všetko-V-Jednom

BENT

Prispôsobiteľné Zariadenie Typu Všetko-V-Jednom Navrhnuté na princípe hromadného prispôsobovania, uspokojovanie potrieb používateľov lepším spôsobom v rámci obmedzení hromadnej výroby. Hlavnou výzvou v tomto projekte bolo navrhnúť dizajn, ktorý by spĺňal rôzne potreby štyroch skupín používateľov v rámci obmedzení hromadnej výroby. Tri hlavné položky prispôsobenia sú definované a používané na rozlíšenie produktu pre tieto skupiny používateľov: 1. zdieľanie obrazovky2 Nastavenie výšky obrazovky. Kombinácia klávesnice a kalkulačky. Prispôsobiteľný modul sekundárnej obrazovky je pripojený ako riešenie a je podporovaná jedinečná prispôsobiteľná kombinácia klávesnice a kalkulačky.

Lampa

Hitotaba

Lampa Navrhol Shinn Asano s pozadím v grafickom dizajne, Sen je 6-dielna zbierka oceľového nábytku, ktorá premieňa 2D čiary na 3D formy. Každá časť vrátane „lampy hitotaba“ bola vytvorená s líniami, ktoré minimalizujú nadbytočné množstvo na vyjadrenie formy a funkčnosti v rôznych aplikáciách, inšpirované jedinečnými zdrojmi, ako sú tradičné japonské remeslá a vzory. Lampa Hitotaba je inšpirovaná scénickým pohľadom na japonskú krajinu, kde sa zväzky ryžovej slamy po zbere zavesia nadol a vysušia.

Divadelné Kreslo

Thea

Divadelné Kreslo MENUT je dizajnérske štúdio zamerané na detský dizajn, ktorého jasným cieľom je prepnúť most medzi dospelých. Našou filozofiou je ponúknuť inovatívnu víziu o spôsobe života súčasnej rodiny. Predstavujeme THEA, divadelné kreslo. Sadnite si a maľujte; vytvorte svoj príbeh; a zavolajte priateľom! Ťažiskom spoločnosti THEA je zadná časť, ktorá sa dá použiť ako javisko. V spodnej časti je zásuvka, ktorá po otvorení skrýva zadnú časť kresla a umožňuje „bábkarovi“ určité súkromie. Deti nájdu bábky s prstami v šuplíku na pódiové predstavenia so svojimi priateľmi.

Modulárny Systém Navrhovania Interiéru

More _Light

Modulárny Systém Navrhovania Interiéru Modulárny systém zmontovateľný, rozoberateľný a ekologicky udržateľný. More_Light má zelenú dušu a veľmi ľahko sa používa. Je inovatívny a ideálny na uspokojenie všetkých našich každodenných potrieb vďaka flexibilite svojich štvorcových modulov a spoločného systému. Je možné zostaviť knižnice rôznych veľkostí a hĺbok, policové steny, panelové steny, stojany na displeje, nástenné jednotky. Vďaka širokej škále dostupných povrchových úprav, farieb a textúr môže byť jeho osobnosť ďalej vylepšená viac prispôsobeným dizajnom. Pre bytový dizajn, pracovné priestory, obchody. K dispozícii aj vo vnútri lišajníky. caporasodesign.it

Shisha, Hookah, Nargile

Meduse Pipes

Shisha, Hookah, Nargile Elegantné ekologické línie sú inšpirované podvodným morským životom. Rúrka shisha ako tajomné zviera ožije pri každej inhalácii. Moja myšlienka dizajnu bola odhaliť všetky zaujímavé procesy, ktoré sa odohrávajú v potrubí, ako je bublanie, prúdenie dymu, ovocná mozaika a hra svetiel. Dosiahla som to maximalizáciou podielu skla a hlavne zvýšením funkčnej oblasti na úroveň očí namiesto tradičných shisha rúrok, kde je takmer skrytá na úrovni zeme. Použitie skutočných kúskov ovocia vo vnútri skleneného korpusu na kokteily zvyšuje zážitok na novú úroveň.

Viedol Slnečník

NI

Viedol Slnečník NI, inovatívna kombinácia slnečníka a záhradného horáka, je úplne nový dizajn stelesňujúci prispôsobivosť moderného nábytku. Očakáva sa, že NI Parasol bude integrovať klasický slnečník s všestranným osvetľovacím systémom a bude hrať priekopnícku úlohu pri zlepšovaní kvality prostredia na ulici od rána do noci. Proprietárny OTC snímajúci prsty (jednodotykový stmievač) umožňuje ľuďom ľahko nastaviť jas 3-kanálového osvetľovacieho systému. Jeho nízkonapäťový 12V LED ovládač poskytuje energeticky efektívny zdroj energie pre systém s viac ako 2000pcs 0,1W LED, ktoré generujú veľmi malé teplo.