Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inštalácia Na Plochu

Wood Storm

Inštalácia Na Plochu The Wood Storm je inštalácia na plochu pre vizuálne potešenie. Turbulencia prúdenia vzduchu je realizovaná drevenou oponou, ktorá je zosilnená svetlami vyžarovanými zdola pre svet bez gravitácie. Inštalácia sa správa ako nekonečná dynamická slučka. Vedie čiaru okolo neho, aby hľadala začiatok alebo koniec, pretože diváci v skutočnosti tancujú s búrkou.

Interaktívne Inštalácie

Falling Water

Interaktívne Inštalácie Klesajúca voda je sada interaktívnych inštalácií, ktoré umožňujú používateľom meniť jazdnú dráhu okolo kocky alebo kociek. Kombinácia kociek a korálkového prúdu predstavuje kontrast statického objektu a dynamického toku vody. Potok je možné ťahať, aby ste videli, ako korálky tečú, alebo ich položte na stôl ako miesto zmrznutej vody. Korálky sa tiež považujú za priania ľudí každý deň. Priania by sa mali pripútať a bežať navždy ako vodopád.

Rámová Inštalácia

Missing Julie

Rámová Inštalácia Tento dizajn predstavuje rámovú inštaláciu a rozhranie medzi interiérom a exteriérom, alebo svetla a tiene. Poskytuje výraz, zatiaľ čo ľudia hľadajúci mimo rámca čakajú, kým sa niekto vráti. Rôzne typy a veľkosti sklenených guľôčok sa používajú ako symbol prianí a sĺz, ktoré naznačujú emócie, ktoré sa vo vnútri skrývajú. Oceľový rám a skrinky určujú hranice emócií. Emócie vyvolané človekom sa môžu líšiť od spôsobu, akým sú vnímané, rovnako ako obrazy v guľkách sú hore nohami.

Kvetinový Stojan

Eyes

Kvetinový Stojan Oči sú kvetinovým stojanom pre všetky príležitosti. Oválne telo má zlatú fóliu s nepravidelnými otvormi ako ľudské oči, ktoré vždy hľadajú úžasné veci v Matke Prírode. Stojan sa správa ako filozof. Chráni prírodnú krásu a ukazuje vám celý svet pred alebo po rozsvietení.

Maska

Billy Julie

Maska Tento dizajn je inšpirovaný mikroexpresiou. Dizajnér vyberie Billyho a Juliu pre dve rôzne osobnosti. Zložité prvky sa vytvárajú parametrickým nastavením orientácií rebríka podobnej geometrie na základe zapletenej krivky s priečkami. Ako rozhranie a tlmočník je táto maska vytvorená s cieľom prinútiť ľudí, aby skúmali vlastné svedomie.