Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Spojené Hodinky

COOKOO

Spojené Hodinky COOKOO ™, prvý návrhár inteligentných hodiniek na svete, ktorý kombinuje analógový pohyb s digitálnym displejom. S ikonickým dizajnom pre svoje ultra čisté línie a inteligentné funkcie hodinky zobrazujú preferované upozornenia zo smartfónu alebo iPadu. Vďaka aplikácii COOKOO App ™ majú používatelia neustále kontrolu nad svojim prepojeným životom výberom toho, ktoré upozornenia a upozornenia chcú dostávať priamo na svoje zápästie. Stlačením prispôsobiteľného tlačidla COMMAND umožníte diaľkové spustenie fotoaparátu, prehrávanie hudby na diaľkovom ovládači, jednodotykové prihlásenie na Facebook a mnoho ďalších možností.

Puzdro Na Notebook

Olga

Puzdro Na Notebook Puzdro na notebook so špeciálnym remienkom a špeciálne upevnite ďalší systém puzdra. Za materiál som vzal recyklovanú kožu. Existuje niekoľko farieb, z ktorých si každý mohol vyzdvihnúť svoje vlastné. Mojím cieľom bolo urobiť jednoduchý, zaujímavý kufrík na laptop, kde je ľahko spravovateľný systém starostlivosti a kde si môžete pripevniť ďalší prípad, ak musíte so sebou nosiť skúšobnú verziu Mac Book Pro a Ipad alebo mini Ipad. Môžete so sebou nosiť dáždnik alebo noviny. Ľahko vymeniteľný prípad pre každý deň dopytu.

Pláštenka

UMBRELLA COAT

Pláštenka Tento pláštenka je kombináciou nepremokavého kabátu, dáždnika a nepremokavých nohavíc. V závislosti od poveternostných podmienok a množstva dažďa sa dá nastaviť na rôzne úrovne ochrany. Jeho jedinečnou vlastnosťou je to, že kombinuje pláštenka a dáždnik do jednej položky. S „dáždnikovým plášt'nikom“ máte voľné ruky. Tiež môže byť ideálny pre športové aktivity, ako je jazda na bicykli. Okrem toho v preplnenej ulici nenarazíte na ďalšie dáždniky, pretože dáždnik sa tiahne nad vaše plecia.

Prsteň

Doppio

Prsteň Je to vzrušujúci klenot mystickej povahy. Doppio vo svojej špirálovitej podobe cestuje dvoma smermi, ktoré symbolizujú čas mužov: ich minulosť a budúcnosť. Nesie striebro a zlato, ktoré predstavujú vývoj cností ľudského ducha v celej jeho histórii na Zemi.

Náhrdelník

Sakura

Náhrdelník Náhrdelník je veľmi flexibilný a vyrobený z rôznych kusov spájkovaných hladko spolu do kaskády krásne v oblasti ženského krku. Stredové kvety na pravej strane sa otáčajú a existuje priestor pre použitie ľavého kratšieho kusu náhrdelníka samostatne ako brošne. Náhrdelník je veľmi ľahký vzhľadom na 3D tvar a zložitosť kusu. Hrubá hmotnosť je 362,50 gramov, z toho 18 karátových, s 518,75 karátového kameňa a diamantov.