Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kaderníctvo

Taipei Eros

Kaderníctvo Kadernícke salóny sú založené na geometrii čiernej, bielej a šedej farby. Gestá strihania vlasov sa premietajú do hromadenia sochárskych celkov. Trojuholníkový motív formuje funkčné kocky a roviny od stropu po podlahy prostredníctvom akcií hromadenia, rezania a šitia. Svetelné tyče zabudované do deliacich čiar prispievajú k početným svetelným pásom a slúžia ako doplnkové osvetlenie pri riešení stavu zníženého stropu. Rozprestierajú sa a meandrujú s odrazom veľkého zrkadla a voľne sa prelínajú medzi rovinami a trojrozmernosťou.

Súkromná Záhrada

Ryad

Súkromná Záhrada Výzva spočívala v modernizácii starého vidieckeho domu a premení ho v ríšu pokoja a pokoja, komplexne pracuje na architektonických aj krajinných oblastiach. Fasáda bola obnovená, na chodníkoch sa vykonali stavebné práce a postavili sa plavecké bazény a oporné múry, čím sa vytvorili nové kováčske huty pre klenby, steny a ploty. Záhradníctvo, zavlažovanie a priehrada, ako aj blesky, nábytok a doplnky boli tiež komplexne deltované.

Kaviareň A Reštaurácia

Roble

Kaviareň A Reštaurácia Myšlienka jeho dizajnu bola prevzatá z amerického steaku a udiarní a ako výsledok výskumného tímu prvej fázy sa výskumný tím rozhodol použiť drevo a kožu v tmavých farbách, ako je čierna a zelená, spolu so zlatom a ružou. zlato sa získalo teplým a ľahkým luxusným svetlom. Charakteristickým rysom dizajnu je 6 veľkých závesných lustrov, ktoré pozostávajú z 1200 ručne vyrábanej eloxovanej ocele. Rovnako ako barový pult s dĺžkou 9 metrov, ktorý je krytý dáždnikom s rozmermi 275 centimetrov, ktorý pozostáva z krásnych a rôznych fliaš, bez barového pultu zakrýva tento barový pult.

Architektonický Výskum A Vývoj

Technology Center

Architektonický Výskum A Vývoj Architektonickým projektom Technologického centra je usmernenie integrácie architektonického súboru do okolitej krajiny, tichého a príjemného priestoru. Táto definícia Idea robí zo súboru humanizovaný orientačný bod, určený na nevyhnutné intelektuálne ponorenie výskumníkov, ktorí v ňom budú konať, vyjadrený v jeho plastickom a konštruktívnom úmysle. Nápadný a integrovaný dizajn striech v konkávnej a konvexnej podobe sa takmer dotýka zvýraznených horizontálnych línií, ktoré tak definujú hlavné charakteristiky architektonického komplexu.

Dizajn Interiéru

Gray and Gold

Dizajn Interiéru Šedá farba sa považuje za nudnú. Ale dnes je táto farba jednou z čiarových vrstiev v štýle podkrovia, minimalizmu a hi-tech. Šedá je farba, ktorá preferuje súkromie, mier a odpočinok. Zvyčajne pozýva tých, ktorí pracujú s ľuďmi alebo sa zaoberajú kognitívnymi požiadavkami, ako všeobecnú farbu interiéru. Steny, strop, nábytok, záclony a podlahy sú sivé. Odtiene a sýtosť šedej farby sú rôzne. Zlato pridali ďalšie podrobnosti a doplnky. Zdôrazňuje ho rám obrazu.

Dom

Santos

Dom Pri použití dreva ako hlavného konštrukčného prvku dom presúva svoje dve úrovne v reze, čím vytvára zasklenú strechu, ktorá sa integruje do kontextu a umožňuje vstup prirodzeného svetla. Priestor s dvojitou výškou vyjadruje tento vzťah medzi prízemím, horným poschodím a krajinou. Kovová strecha nad strešným okienkom letí, chráni ju pred dopadom západného slnka a formálne obnovuje objem a rámuje víziu prírodného prostredia. Program je členený umiestnením verejných použití na prízemí a súkromných použití na hornom poschodí.