Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kabát, Ktorý Je Možné Previesť,

Eco Furs

Kabát, Ktorý Je Možné Previesť, Kabát, ktorý môže mať 7 v 1, je inšpirovaný rušnou kariérnou dámou, ktorá sa rozhodla pre jedinečný, ekologický a funkčný denný šatník. V ňom je starý, ale opäť trendový, ručne šitý škandinávsky textil Rya Rug moderne interpretovaný, čo vedie k nasadeniu vlnených odevov, ktoré sú z hľadiska výkonu podobné kožušinám. Rozdiel je v detailoch a šetrnosti k životnému prostrediu. V priebehu rokov boli výrobky Eco Furs testované v rôznych európskych zimných podnebiach, ktoré pomohli zdokonaliť vlastnosti tohto kabátu a ostatných posledných kúskov.

Názov projektu : Eco Furs, Meno dizajnérov : Heli Miikkulainen-Gilbert, Meno klienta : Heli Miikkulainen-Gilbert.

Eco Furs Kabát, Ktorý Je Možné Previesť,

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.