Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Verejný Mestský Umelecký Nábytok

Eye of Ra'

Verejný Mestský Umelecký Nábytok Ambíciou tohto dizajnu je zlúčiť staroegyptskú históriu s metodológiou futuristickej tekutiny. Je to doslovný preklad najznámejšieho egyptského náboženského nástroja do tekutej formy pouličného nábytku, ktorý si požičiava charakteristiky plynulého štýlu, v ktorom sa neobhajujú žiadne konkrétne tvary alebo dizajn. Oko predstavuje mužských aj ženských náprotivkov v plodení Boha Ra. Pouličný nábytok je preto prezentovaný v robustnom dizajne symbolizujúcom mužnosť a silu, zatiaľ čo jeho zaoblený vzhľad zobrazuje ženskosť a pôvab.

Názov projektu : Eye of Ra', Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Verejný Mestský Umelecký Nábytok

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.