Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Collier

Eves Weapon

Collier Eveova zbraň je vyrobená z 750 karátového ružového a bieleho zlata. Obsahuje 110 diamantov (20,2ct) a skladá sa zo 62 segmentov. Všetky majú dva úplne odlišné vzhľady: V bočnom pohľade sú segmenty v tvare jablka, v pohľade zhora viditeľné čiary V. Každý segment je rozdelený nabok, aby vytvoril účinok pružinového zaťaženia, ktorý drží diamanty - diamanty sú držané iba napätím. Toto výhodne zdôrazňuje jas, lesk a maximalizuje viditeľné žiarenie diamantu. To umožňuje extrémne ľahký a jasný dizajn, napriek veľkosti náhrdelníka.

Názov projektu : Eves Weapon, Meno dizajnérov : Britta Schwalm, Meno klienta : Brittas Schmiede.

Eves Weapon Collier

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.