Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Skladacie Okuliare

Blooming

Skladacie Okuliare Dizajn okuliarov Sonja bol inšpirovaný kvitnúcimi kvetmi a prvými okuliarmi. Kombináciou organických foriem prírody a funkčných prvkov okuliarových rámov navrhol dizajnér konvertibilný predmet, ktorý sa dá ľahko manipulovať a dať niekoľko rôznych vzhľadov. Produkt bol tiež navrhnutý s praktickou možnosťou skladania, pričom v prepravnej taške bolo čo najmenej miesta. Šošovky sa vyrábajú z laserom rezaného plexiskla s kvetinovými potlačami Orchid a rámy sa vyrábajú ručne pomocou mosadzovanej mosadze s 18 k zlatom.

Názov projektu : Blooming, Meno dizajnérov : Sonja Iglic, Meno klienta : Sonja Iglic.

Blooming Skladacie Okuliare

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.