Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčné Náušnice

Blue Daisy

Multifunkčné Náušnice Daisy's sú zložené kvety s dvoma kvetmi spojenými do jednej, vnútornej časti a vonkajšej časti plátku. Symbolizuje prelínanie dvoch predstavujúcich pravú lásku alebo konečné puto. Dizajn spája jedinečnosť kvetu sedmokrásky, ktorý umožňuje nositeľovi nosiť modrú sedmokrásku niekoľkými spôsobmi. Výber modrých zafírov pre okvetné lístky má zdôrazniť inšpiráciu pre nádej, túžbu a lásku. Žlté zafíry vybrané pre okvetné plátky kvetín upútajú nositeľa, aby pocítil pocit radosti a pýchy, čo nositeľovi poskytne úplnú vyrovnanosť a dôveru v prejavenie jeho elegancie.

Názov projektu : Blue Daisy, Meno dizajnérov : Teong Yan Ni, Meno klienta : IVY TEONG.

Blue Daisy Multifunkčné Náušnice

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.