Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolekcia Šperkov

Ataraxia

Kolekcia Šperkov V kombinácii s módou a vyspelou technológiou sa projekt zameriava na tvorbu šperkov, ktoré môžu staré gotické prvky zmeniť na nový štýl a diskutovať o potenciáli tradičného umenia v súčasnom kontexte. So záujmom o spôsob, akým gotické vibrácie ovplyvňujú publikum, sa projekt snaží vyvolať jedinečnú individuálnu skúsenosť hravou interakciou a skúmaním vzťahu medzi dizajnom a nositeľmi. Syntetické drahokamy, ako materiál s nižšou eko-potlačou, boli rozrezané na nezvyčajne ploché povrchy, aby na zlepšenie interakcie vrhali svoje farby na pokožku.

Názov projektu : Ataraxia, Meno dizajnérov : Yilan Liu, Meno klienta : Yilan Jewelry.

Ataraxia Kolekcia Šperkov

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.