Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia

La Boca Centro

Reštaurácia La Boca Centro je trojročná barová a jedálenská sála zameraná na pestovanie kultúrnych výmen v rámci témy španielska a japonská kuchyňa. Pri návšteve rušnej Barcelony sa náš návrh inšpiroval nádherným prírastkom mesta a interakciou s veselými veľkorysými ľuďmi v Katalánsku. Namiesto toho, aby sme trvali na úplnej reprodukcii, zamerali sme sa čiastočne na lokalizáciu, aby sme zachytili originalitu.

Bar Reštaurácia

IL MARE

Bar Reštaurácia V tejto reštaurácii sme prijali koncept „vystrihnúť a prilepiť“. Aby bolo možné prevádzkovať viac reštaurácií, je neoceniteľné používať jemné kúsky proteanových kombinovaných vzorov. Napríklad oblúkovitý tvar, ktorý spája stĺp so stropom, sa stane jedným z prvkov dizajnu a určite bude vysoko nad lavičkou alebo počítadlom tyčí. Prirodzene sa to dá použiť iba na rozdelenie atmosféry. V skutočnosti už boli dokončené ďalšie tri reštaurácie a tento dizajn „vystrihnite a prilepte“ má priaznivý účinok.

Reštaurácia

George

Reštaurácia Pojem George je „jedáleň navrhnutá spolu so spomienkami klienta“. Je to miesto, kde si ľudia môžu príležitostne vychutnať každodenné udalosti, ako sú večere pri jedle a pití, ochraňovať americkú kultúru a históriu modernej architektúry, keď klient žil v New Yorku. Preto je reštaurácia ako celok postavená na obrázku kultúrnej pamiatky v New Yorku, ďalšie budovy sa postupne vytvárajú a ukazujú zmysel pre historické pozadie. Ide o začlenenie vyššie uvedeného konceptu a podarilo sa nám maximalizovať potenciál tejto budovy.

Dizajn Interiéru

CRONUS

Dizajn Interiéru Spoločenská miestnosť tohto baru je zameraná na vedúcich pracovníkov, ktorí chcú stráviť štýlové mestské noci. Je samozrejmé, že sa budete cítiť niečo mimoriadne a výnimočné pre tých, ktorí sa chcú stať členmi a ktorí sú ochotní tento bar využiť. Akonáhle tu začnete používať, použiteľnosť a pohodlie budú mať pre operačný formulár veľký význam. Možno sa vám zdá, že tieto dva aspekty uvedené vyššie sú dosť zvláštne, a aby sme sa dostali do správneho kontaktu, bola naša výzva. V skutočnosti boli tieto „dva aspekty“ kľúčové slovo pri navrhovaní tohto barového salóniku.

Japonská Kotletová Reštaurácia

Saboten Beijing the 1st

Japonská Kotletová Reštaurácia Jedná sa o japonský rezeňský reťazec s názvom „Saboten“, prvú vlajkovú loď v Číne. Deformácia našej tradície a dobrá lokalizácia sú nevyhnutné, aby sa uľahčila akceptácia japonskej kultúry zahraničím. Na základe budúcich vízií reťazca reštaurácií sme vytvorili návrhy, ktoré sa stanú užitočnými príručkami pri expanzii do Číny a tiež do zámoria. Jednou z našich výziev potom bolo pochopiť správne chápanie „japonských obrazov“, ktoré cudzinci uprednostňujú. Zamerali sme sa hlavne na „tradičné Japonsko“. Snažili sme sa, ako ho začleniť.

Interiérový Dizajn Univerzity

TED University

Interiérový Dizajn Univerzity Priestory univerzity TED navrhnuté s moderným konceptom odrážajú progresívne a súčasné smerovanie inštitúcie TED. Moderné a suroviny sú kombinované s technologickou infraštruktúrou a osvetlením. V tomto bode sú stanovené vesmírne konvencie, ktoré sa doteraz nezažili. Vytvárajú sa nové druhy vízií pre univerzitné priestory.