Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Dancing Pearls

Prsteň Tancujúce perly medzi burácajúcimi morskými vlnami, sú výsledkom inšpirácie z oceánu a perál a ide o 3D modelársky prsteň. Tento prsteň je navrhnutý s kombináciou zlata a farebných perál so špeciálnou štruktúrou na realizáciu pohybu perál medzi hučiacimi vlnami oceánu. Priemer potrubia bol zvolený v dobrej veľkosti, vďaka čomu je konštrukcia dostatočne robustná, aby bol model vyrobený.

Kolekcia Šperkov

Biroi

Kolekcia Šperkov Biroi je 3D tlačená séria šperkov, ktorá je inšpirovaná legendárnym fénixom z neba, ktorý sa vrhá do plameňov a znovuzrodí zo svojho vlastného popola. Dynamické línie tvoriace štruktúru a vzor Voronoi rozprestretý na povrchu symbolizujú fénixa, ktorý ožíva z horiacich plameňov a letí do neba. Vzor mení veľkosť, aby pretekal po povrchu, čo dáva štruktúre pocit dynamiky. Dizajn, ktorý sám o sebe predvádza sochársky vzhľad, dáva nositeľovi odvahu urobiť krok vpred tým, že vykreslí svoju jedinečnosť.

Náušnice A Prsteň

Vivit Collection

Náušnice A Prsteň Kolekcia Vivit, inšpirovaná prírodnými formami, vytvára zaujímavé a kuriózne vnímanie podlhovastými tvarmi a vírivými líniami. Kusy Vivit sa skladajú z ohýbaných 18 k žltých zlatých plechov s čiernym ródiom na vonkajšej strane. Náušnice v tvare listu obklopujú ušné ušnice, takže ich prirodzené pohyby vytvárajú zaujímavý tanec medzi čiernym a zlatom - skrýva a odhaľuje žlté zlato pod ním. Úžasnosť tvarov a ergonomické vlastnosti tejto zbierky predstavujú fascinujúcu hru svetla, tieňov, oslnenia a odrazov.

Náušnice A Prsteň

Mouvant Collection

Náušnice A Prsteň Zbierka Mouvant sa inšpirovala niektorými aspektmi futurizmu, ako napríklad myšlienkami dynamizmu a materializácie nehmotného majetku, ktoré predstavil taliansky umelec Umberto Boccioni. Náušnice a prsteň zbierky Mouvant Collection majú niekoľko fragmentov zlata rôznych veľkostí, ktoré sú zvarené takým spôsobom, ktorý umožňuje ilúziu pohybu a vytvára mnoho rôznych tvarov v závislosti od uhla, ktorý je vizualizovaný.

Prsteň

Moon Curve

Prsteň Prírodný svet je v neustálom pohybe, pretože vyvažuje poriadok a chaos. Z rovnakého napätia sa vytvára dobrý dizajn. Jeho vlastnosti sily, krásy a dynamiky vyplývajú zo schopnosti umelca zostať otvoreným týmto protikladom počas aktu stvorenia. Hotový kúsok je súčtom nespočetných možností, ktoré umelec robí. Všetky myšlienky a žiadne pocity vyústia do práce, ktorá je tvrdá a chladná, zatiaľ čo všetky pocity a žiadna kontrola prinášajú prácu, ktorá sa nevyjadruje. Prepletenie týchto dvoch bude výrazom samotného tanca života.