Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Energetická Aktivácia Lávok

Solar Skywalks

Energetická Aktivácia Lávok Svetové metropoly - napríklad Peking - majú veľké množstvo lávok prechádzajúcich cez rušné dopravné tepny. Často sú neatraktívne a znižujú celkový dojem z miest. Dizajnérska myšlienka opláštenia lávok estetickými fotovoltickými modulmi vyrábajúcimi energiu a ich premena na atraktívne mestské miesta je nielen udržateľná, ale vytvára aj sochársku rozmanitosť, ktorá sa v očiach mesta stáva upútavkou. Nabíjacie stanice pre osobné automobily alebo elektrické bicykle pod lávkami využívajú slnečnú energiu priamo na mieste.

Názov projektu : Solar Skywalks, Meno dizajnérov : Peter Kuczia, Meno klienta : Avancis GmbH.

Solar Skywalks Energetická Aktivácia Lávok

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.