Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Cigaretový / Gumový Kôš

Smartstreets-Smartbin™

Cigaretový / Gumový Kôš Niekoľko patentovaných odpadkových košov s jedinečnými schopnosťami, Smartbin ™ dopĺňa existujúcu infraštruktúru ulíc ako dvojča, chrbtom k sebe okolo akejkoľvek veľkosti alebo tvaru stĺpika alebo stĺpika svetiel alebo v samostatnom formáte na steny, zábradlia a sokly. Toto uvoľňuje novú, neočakávanú hodnotu z existujúcich aktív ulíc a vytvára siete pohodlných, predvídateľne umiestnených zásobníkov na cigarety a žuvačky, ktoré sú vždy na dosah, bez toho, aby sa do ulíc pridávala neporiadok. Smartbin transformuje pouličnú starostlivosť v mestách po celom svete tým, že umožňuje účinnú reakciu na cigaretový a gumový odpad.

Názov projektu : Smartstreets-Smartbin™, Meno dizajnérov : SMARTSTREETS LTD, Meno klienta : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Cigaretový / Gumový Kôš

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.